0   

rok @rocky_zupca 30. Sep 2008, 07:33

Pozdrav

Fotoaprat imam že slabo leto, in do sedaj tega problema nisem veliko upošteval, ker mi se mi ni pojavil na vsakem računalniku. naredil sem prb 300 slik v enem dnevu, in ko sem zvečer hotel potegnit dol slike, preko kabla na rač. mi program EOS Utility zašteka, takoj ko prižgem fotoaparat in nastavim na "Download new images". Na Aparatu napiše "Busy" - in to lahko čakam celo noč, pa nič. Probal sem nešteto kombinacij...To se mi je pojavilo že prej, vendar sem se prestavil na drug rač. kjer je vse potekalo normalno. Sedaj endela nikjer. Setup za EOS Utility sem naredil že 100x pa stvar ševedno ne dela.
Če vstavim kartico v card reader, mi pokaže kot da ni nobenega podatka na kartici, vendar slike na kameri pa so in se jih tudi vse da pogeldat.
V Biringu so mi omenjali da se da dobit nekakšen program ali nekaj poodbnega, in me zanima kakšen je ta program, al pa kje ga dobim - ime, oz. če kdo ve kaj je problem. Hvala
R sleep mad
 0   

Klemen @Klemen3314 30. Sep 2008, 08:12

Nisem zasledil, če si morda preizkusil vso stvar izvesti tudi na drugem računalniku? Mogoče bo to delovalo - zgolj nasvet =)

Upam, da rešiš težavo!
 0   

rok @rocky_zupca 30. Sep 2008, 08:52

poizskuil sem na 4ih računalnikih vsaj 10x. Kompletni postopek, pa nism najdu rešitve.... no no
 0   

Kris @kris 30. Sep 2008, 09:56

Žal ne poznam menujev od 450-tke, imel pa sem podoben problem z 20D, tam je v menuju ena izmed možnosti nastavit način komunikacije z računalnikom in sicer "normal" ali "PTP". Ko sem prestavil na PTP mi je potem delal OK. Preveri če na 450 obstaja kaj takega.
 0   

Jessie @Jessie 30. Sep 2008, 09:59

Vrž kartico u smeti, kupi novo in bo funkcioniralo naprej! grin Zgolj dobronameren nasvet. smile
 0   

rok @rocky_zupca 30. Sep 2008, 11:19

Jessie je napisal/a:
Vrž kartico u smeti, kupi novo in bo funkcioniralo naprej! grin Zgolj dobronameren nasvet. smile

ovjeahv celem letu mi še ni uspelo napolnt kartico dokonca, tehnolog ki mi je prodajal zadevo, mi je prov priporočal 4GB ultra blablabla za 40€, in slike so iz tekme državnega prvenstva??? nevem če bo šla tok hit v smeti.... upam pa da sploh nebo šla dead dead

Kaj pa nekje stistimi programi? Na biringu so mi predlagali, ampak ni bilo nobenga tranutno na voljo ki bi kaj več vedel o tem...
 0   

Jessie @Jessie 30. Sep 2008, 19:41

Image Rescue pro?

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati