0   

Urška @Nastazija 24. Nov 2008, 12:24

http://www.bolha.com/index.php/ukaz/show/kat/-4/userid/esrom86

Ima kdo izkušnje s tem prodajalcem? Bi rekla, da tu nekaj ne štima... Obljublja garancijo, popolnoma nove izdelke, pa vendar... Mnenja dobrodošla! smile
 0   

Alien @Alien 24. Nov 2008, 12:46

Seveda ne štima. Je pa zanimivo, da tile prevaranti že govorijo slovensko, sicer bolj po googlovsko ampak vseeno se kar potrudijo. biggrin
 0   

Simon @partyzan10 24. Nov 2008, 13:10

To je nategancija. Zadnjič je že bilo na 24ur, prav za ta primer za istega prodajalca. Naj bi bil nek romun.
 0   

Urška @Nastazija 24. Nov 2008, 13:22

Imaš morda link do tega članka/videa? To bi si rada ogledala! smile
 0   

Urška @Nastazija 24. Nov 2008, 13:26

Ok, sem našla. smile
 0   

Alien @Alien 24. Nov 2008, 13:38

Kontaktiraj prodajalca, saj nimaš kaj izgubit. Če ne zna slovensko, zahteva plačilo vnaprej, po možnosti z Western Union, potem veš kje si.
Jaz sem se enkrat z enim menil, da bi vzel 10x Nikon D300 po okoli 500€, pa je bil navdušen in posredoval podatke o plačilu. Potem ko sem mu rekel, da naj mi jih najprej 5 pošlje in potem po mojem plačilu pošlje še ostalih pet, je pa užaljeno prekinil kupčijo. biggrin
 0   

iztok @izo 24. Nov 2008, 14:50

če je predobro, da bi bilo res, potem je ziher nateg. uporabit zdravo kmečko pamet in prijavite vsako tako zadevo na administracijo bolhe.
sem že to nardil enkrat, pa očitno se zadeve ponavljajo. vendar bolj bo folk osveščen in ukrenil kaj glede tega, bolje bo.
 0   

Simon @partyzan10 24. Nov 2008, 18:11

Sam se pred dobrimi mesec poslal mail za povpraševanje, takrat je bil tekst na bolhi še v "slabi angleščini (če se je lahko rekla angleščina)" in odgovoril mi je da je trenutno na potovanju v romuniji in da naj pošljem svoje podatke in da naj denar nakažem preko neke spletne strani, ki obstaja v anglji vendar je bila druga končnica (domene) in ta spletna stran je bila enako narejena kot tista samo, da je bila prevara.

Več pa dobite na naslednje linku http://24ur.com/novice/it/pozor-goljufi-na-spletu.html
 0   

Bostjan @Archie 24. Nov 2008, 20:31

Sem obvestil admina in so na bolhi takoj ukrepali! thumbsup
 0   

Urška @Nastazija 25. Nov 2008, 10:30

Tudi jaz sem klicala na bolho, uporabnik je odstranjen. Me pa še vedno zanima, kaj bi se zgodilo, če bi kdo naročil...
 0   

Bostjan @Archie 25. Nov 2008, 10:43

Če bi samo naročil nič, če bi pa plačal vnaprej bi pa ostal brez denarja in brez fotoaprata. sleep

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati