0   

Primož @Smrkec 24. Nov 2008, 15:54

Zanima me če ima kdo izkušnje z omenjeno trgovino (pošiljanje v slo)??

LP!

hvala za odgovore;)
 0   

Simon @partyzan10 24. Nov 2008, 18:20

Malce sem gledal objektivi in so cene visoke, se ne splača. Malo poglej po drugih trgovinah.
 0   

Primož @Smrkec 24. Nov 2008, 18:43

Pentax K20D je tu najceneje v nemčiji...iz pixxass-a pa sem dobil odgovor da ne pošiljajo v slo=S

LP!
 0   

S @futzy 25. Nov 2008, 11:09

Smrkec cudno...
Pixxass je vedno posiljal v SLO...!

Evo citat iz njihove strani:
Citiram:
Liefern sie auch ins Ausland?
Wir versenden nur innerhalb der Europäischen Union. Die Versandkosten betragen bei Vorkasse 25,00€. Eine Lieferung in die Schweiz ist nicht möglich.

In kot vem smo mi ze nekaj casa v EU grin
Sm pa naroceval pred kaksnim letom in so normalno poslali (je bila sicer neka malenkost, mislim da kartice ampak ni bilo problemov),
 0   

Miha @cedo 25. Nov 2008, 11:45

Včasih je treba Švabe opomnit, da smo EU. Veliko delam z njimi in če niso ravno bavarci, nimajo pojma kje je Slowenien.
 0   

iztok @izo 25. Nov 2008, 11:56

za marsikoga od "ta nobl" držav eu mi še dolgo ne bom del skupnosti, če sploh. italija in avstrija so verjetno prvi med njimi..
 0   

Andrej @fotokaj 25. Nov 2008, 12:15

Aha, Italijani ter Nemci in njihove "EU" spletne štacune ... če ti ne pošljejo na naslov v Sloveniji, jim reci da imaš tudi naslove v vseh spodaj naštetih državah, ki so prav tako članice EU, pa naj ti tja pošljejo;

Slovakia, Lithuania, Latvia, Bulgaria, Romania, Poland, Cyprus

... me prav zanima, kakšen odgovor bi dobil?

laugh
 0   

Alien @Alien 25. Nov 2008, 12:34

Kolikor se jaz spomnim, je bilo nekje napisano (če ne tukaj pa pri sosedih), da je problem s pixxass-om to, da so za letos že izpolnili svojo kvoto za pošiljke v Slovenijo. Kdo jim določa to kvoto pa ne vem če je pisalo.
Jaz sem maja še normalno dobil, kar sem naročil. Bomo videli kako bo po novem letu.
 0   

Primož @Smrkec 25. Nov 2008, 15:12

Sam sem poslal mail ker nisem mogel izvršiti nakupa in v odgovor dobil:

"Dear customer,

sorry, but we cant deliver and sell the items to slovenia."

Sicer pa grem v soboto k beseničarju po body....smile

LP!

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati