0   

Simke @Simke 26. Nov 2008, 17:13

Torej nekaj uporabnikov- ic se ne zna registrirati in objaviti fotografijo. Sam nisem bil prijavljen v galeriji sem pa ob tem ko sem se registriral in dodal mojo fotografijo še delal navodila oz. prt. screen. Upam, da admini ne bodo jezni in če se tole dober obnese se nej doda na sticky.

Torej gremo korak za korakom.
1. Kliknemo na gumb VSTOP V GALERIJO

Nato klikni na gumb REGISTRACIJA

Prebereš vsa navodila, ki so ti jih mojstri postavili in klikneš na GUMB SE STRINJAM

Po tem izpolniš vse podatke, ki jih zahtevajo ob registraciji!

Na koncu stisneš na POŠLJI IN ČAKAŠ da dobiš potrditveni mail.

Ko dobiš mail domov na tvoj "regularni" mail ga moraš potrditi, tako da klikneš na povezavo katera je v mailu. V mailu imaš napisano približno takole:
Citiram:

Pozdravljen/a Simke,

zahvaljujemo se Vam za registracijo v galeriji "Slo-Foto.net".

Vaše nastavitve:
Uporabniško ime: Simke
Geslo: tuki je tvoje geslo

Za aktivacijo računa, prosim kliknite na sledečo povezavo:
https://www.slo-foto.net/modules.php?name=Galerija&file=register&action=activate&activationkey=f838af0309506b029c9f55f24856669a

V primeru, da se niste registrirali, prosimo da to sporočilo ignorirajte.

Lep pozdrav,
Ekipa Slo-Foto.net

Po tem te vrže na stran in ti napiše da je vaš račun aktiviran ....tralala

Nato se prijaviš z svojim uporabniškim imenom in geslom v galerijo. Po potrebi si urediš vse nastavitve itd.
Nato klikneš spodaj na DODAJ SLIKO
Odpre se ti tole:

Nato slediš vsem zahtevam portala. Vpišeš vse potrebne podatke in najdeš sliko na svojem disku.

Na koncu pritisneš POŠLJI

Primer kako naj bi se izpolnilo sicer ni čist pravilno ampak za začetek naj bi bilo ok.

Sliko si lahko pogledaš v učilnici (tukaj prosim admina naj me popravi saj ne vem kako deluje galerija, a gre najprej v čakalnico potem naprej ...)

Sliko si ogledaš v učilnici, saj sem si jo prej dal v kategorijo UČILNICA.

Še nekaj podatkov o njej

Takole vodič je napisan. Upam da bo kateremu prišel v pomoč saj so poleg opisa še slikce za lažjo predstavo.
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 26. Nov 2008, 19:27

Citiram:
Sliko si lahko pogledaš v učilnici (tukaj prosim admina naj me popravi saj ne vem kako deluje galerija, a gre najprej v čakalnico potem naprej ...)

Tako, ko je fotografija objavljena, se pojavi v čakalnici in nato lahko na podlagi glasov ostalih članov pristane v galeriji.

Pa vse pohvale za tale članek, če mi dovoliš, bi ga samo malo slovnično popravil in objavil v Novicah, kot pomoč za vse nove člane.

thumbsup
 0   

Simke @Simke 27. Nov 2008, 00:54

Veš da ni problema..Ti kar ..Sem pisal bolj tako...biggrin

Da se ne pojavljajo polemike..kako in kaj.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati