0   

bojan @boo 8. Dec 2008, 08:30

Dedek mraz ( ker sem malo starejši pa sem se kar navadil na njega ) mi bo letos prinesel:
- Sony a200, + DT 18-70
ali
- Olympus E420 + EZ 14-42

( dodatna opcija je še Nikon D60 + 18-55 ampak ta je malo dražji )

Fotoaparat bi potreboval za čisto amaterske družinske posnetke. Ne mislim se ukvarjati z fotografijo, ne mislim dopolnjevati fotoaparata z takšno ali drugačno dodatno opremo in enostavno se ne vem odločiti med temi tremi. Zdi se mi, da so vsi več ali manj enaki za "povprečnega" uporabnika kot sem jaz.
Kaj menite vi, kateri je boljši, zakaj etc.

Prosil bi vas za vse nasvete in komentarje. Že vnaprej pa hvala za vse odgovore.
Bojan
 0   

Aleš @lial 8. Dec 2008, 08:40

Glede na tvoje vprašanje, je odgovor enostaven: pojdi nekam, kjer imajo vse tri, vsakega posebej primi v roko, poglej preko iskala, poglej malo po menijih in tisti ki bo najbolj 'sedel' v vseh teh stvari naj bo izbira.
Fotke bodo pa pri vseh treh dobre.
 0   

bojan @boo 8. Dec 2008, 08:48

Vse to sem naredil, vsi trije "mi odgovarjajo". Meniji so v redu, v roki "lepo ležijo".. vendar me zanima mnenje tistih, ki jih imajo ali so se odločali za njih.
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 8. Dec 2008, 09:38

@boo: popravi naslov z malimi črkami
 0   

bojan @boo 8. Dec 2008, 09:40

Kako to naredim?
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 8. Dec 2008, 11:14

Preprosto urediš prvi post (tokrat sem ti že jaz popravil).
 0   

bojan @boo 8. Dec 2008, 11:22

hvala smile
 0   

Žiga @zcetrt 8. Dec 2008, 14:25

"Ne mislim se ukvarjati z fotografijo, ne mislim dopolnjevati fotoaparata z takšno ali drugačno dodatno opremo"

Čemu pa rabiš DSLR? A ni prevelik za nosit na družinska potovanja? Ne vem, meni je kompakt več let super služil, potem sem si pa želel nekaj več. Nekaj, s čimer bom dosegal boljše rezultate in bom imel več prostora pri ustvarjanju. Nekaj, kjer bom lahko gradil sistem. In zato sem kupil DSLR.
 0   

Žan @dolinko 21. Dec 2008, 11:43

CANON!!!! to je zdaj odgovor!!!! :-D

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati