ali se vam zdijo free antivirusi varni in zanesljivi?
da
77%
 77%  [ 7 ]
ne
22%
 22%  [ 2 ]
Skupaj glasov : 9

0   

lililalalili @lililalalili 20. Dec 2008, 11:55

js bi mela eno uprašanje tut u zvezi s temi antivirusi...no enkrat sm pač neki srfala po netu k se mi je odpru en oknčk za kao nek brezplačn antivirus 360
in js tisto kliknem inštaliram use ql kao in zdj sploh ni nobene zaščite če se ne registriraš torej kupiš!! tega nočem. problem pap ej zdaj v tem da se mi usakih 5 minut na zaslon pojavi oknce na katerem piše da se zaradi neregistriranega antivirusa more kao obnovit in tko usakih 5 minut čakam usaj 10 minut da to opravi in še le nato lahko nadaljujem z delom. hočem zbrisat ta antivirus 360 vendar ga pod dodaj/odstrani progame ni! a mi lahko kdo pomaga?da kakšen nasvet prosiim confused confused confused
 0   
 0   

Aleš Čadež @AlsCdz 20. Dec 2008, 14:02

http://www.avast.com/eng/programs.html
avast HOME edition res super - ne pa nekaj kar se je na pop-up odprl to pa zihr ne aka nateg:)
 0   

macek @macekmuri 20. Dec 2008, 17:12

Nekateri resnicno znajo. Mijav. Ta ki je delal ta program resnicno obvlada nategovanje ljudi, a je postopek, ki se ga ni težko zapomniti. Malo sem se matral a sem ga odstranil.

Mijav Lahko bi rekel da je to največji nateg in kako da se takih ljudi ne zapira. Pa jaz bi ga zapru na goli otok. Mijav. Na novo bi ga odpru. Bil sem tudi v Alcatrazu a na golem otoku je strašneje. mijav.

no takole ga odstraniš:

1. Programiraj si na računalnik program (registry booster) zastojn na netu za home edition

2. klikneš skupaj control+alt in klikneš del

3. pokaže se ti okno upravitelj opravil

4. greš na procese

5. najdeš vse kar je v vezi PAZI !!! (a360 ali av360) in brišeš v spodnjem okenčku (zaključi proces)

6. greš na C:program file

7. najdeš mapo A360 in jo fizično z del brišeš

8. v košu izbrišeš vse v vezi z a360

9. štartaš registry booster in klikneš pregled registrov

10. od tega programa jih je okoli 22 komadov

11. to naredi v eni minuti

12. klikneš da jih izbriše

13. ne skrbi za ta program

14 ta program je tudi svetovni v pozitivnem smislu točno pozna kdo je zloben in kdo dober (zaupaj mu)

15. nato se bo računalnik ponovno zagnal in greš postopek še enkrat verjetno bo dva izpustil in boš ponovno zagnala računalnik bo ČIST KO SUZICA

mijav sicer pa piši na macek-muri@mail.com
 0   

alteredego @alteredego 20. Dec 2008, 17:25

A bi nehal mijavkat? A si nor?! bigeek Hudica, no!
 0   

Aleš @lial 20. Dec 2008, 17:28

Dobro spisan recept, muri! thumbsup thumbsup
Sicer pa sam že nekaj let zaupam AVG-ju in občasno ročno zaženem še Ad-Aware, čeprav je do sedaj našel le eno spregledano zadevo.
 0   

macek @macekmuri 20. Dec 2008, 17:55

MIJAV -- Popolnoma se strinjam s teboj, tudi jaz uporabljam te programčke a AVG ne čisti registrov. Ti pa moraš očistiti registre. Probaj sicer pa saj veš moj e mail in piši.

Jaz sem se kar nekaj časa obadal da ga odstranim iz računalnika. mijav

sicer pa kaj mački vedo o računalništvu mijav raje se prepustijo poeziji.

VIRI LJUBEZNI

Jutranja svit,
sonce boža zemljo,
te primem za roko.

Večerni zahod,
še zadnji sončni dotik,
je zadnji moj poljub.

Večerni soj,
posipa sanjski prah,
se ovijem ti ob telo.

Lunin sij,
vabi megleni spoj,
se združi najin vir.

Zvezdni blišč,
umirja zemlji dih,
ko v sanjah zaspim.

mijav

http://macekmuri7.blog.siol.net/
 0   

Aleš Čadež @AlsCdz 20. Dec 2008, 18:32

kva je pa to s tem mijavkanjem...sej nismo nori
 0   

Luka @lukas123 20. Dec 2008, 21:08

http://www.2-spyware.com/remove-antivirus-360.html
Tukej imaš navodila kako ga odstraniš, to je vbistvu virus(trojanec) ne pa antivirusna zaščita, sem ga že imel in je zlo nadležna stvar.
No, če ta pa na zgornjem linku ne bo nič jasn, pa še tu poglej:
http://community.norton.com/norton/board/message?board.id=Norton_360&thread.id=1319

Drgač si pa zapomni, da nikoli ne klikaj na pop-up okna ali kakršne koli reklame ki se ti odpirajo neumesno, ker so večinoma vsi kakšni trojanci - virusi.
LP, Luka

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati