Kateri servis je najboljši?
3A
31%
 31%  [ 6 ]
Beseničar
31%
 31%  [ 6 ]
Fototehnika
36%
 36%  [ 7 ]
Skupaj glasov : 19

0   

krneky @krneky 24. Dec 2008, 12:45

Zanima me, s katerim servisom ste najbolj zadovoljni? Poškodoval se mi je namreč starejši kompaktni Canonov fotoaparat (izven garancije), pa nisem povsem prepričan, komu bi ga zaupal. Kolikor sem bral forume, so najbolj popularni 3A (slednjega priporočajo tudi v Canon Adria), Fotomehanika in Beseničar. Prosim za čim več recenzij.

Hvala in LP

p.s.: fototehnika je v anketi mišljena kot fotomehanika
 0   

Miha @cedo 24. Dec 2008, 12:54

O servisih je bilo že veliko napisano.

3A je uraden canon servis. Z njimi nimam iskušenj.

Beseničar je uraden Nikon servis. Pred leti sem jim nesel dva FM2 aparata na CLA. Bil zadovoljen, le s ceno ne. Tudi mi niso znali povedat kolk bo stalo.

V Fotomehaniki so mi obakrat povedali predvideno ceno in ta je tudi držala. Zadovoljen.

Poravilo starega kompakta bo sigurno dražje od njegove vrednosti. Premisli, če se sploh splača.
 0   

krneky @krneky 25. Dec 2008, 23:37

Najprej ga bom tako nesel na cenitev, da vidim, če se mi popravilo sploh splača.
K temi sem sedaj dodal tudi anketo, tako da vas prosim za glasovanje.
 0   

Aleš Čadež @AlsCdz 25. Dec 2008, 23:44

cenitev si lahko ogledaš na e-bayu, potem pa kar pokliči na servis. Sam sem enga starejšega enkrat nesel na fototehniko in bil zadovoljen. Sicer ni poceni, ampak so pa zelo prijazni in pripravljeni pomagat.
Pri Beseničarju sem kupoval parkrat in so tud prijazni, na servis pa še nikol nič (ni bilo treba - tok tok po lesu) nisem nesel.

lp
 0   

krneky @krneky 26. Dec 2008, 14:17

Ne vem kaj točno misliš, da naj pogledam na eBayu. Poklical sem že na vse servise, ampak vsi pravijo, da moram prinest digitalca tja, da pogledajo, kaj je narobe. Gre pa za pokvarjen objektiv.
 0   

Luka @Luka111 26. Dec 2008, 15:41

ja preko telefona nažalost diagnostike tud zdravniki ne delajo yes
 0   

krneky @krneky 27. Dec 2008, 22:26

Trenutno sta 3A in fotomehanika izenačena. Ima kdo izkušnje z obema servisoma, da bi lahko iz prve roke povedal, kdo je boljši?
 0   

Lenart @Lenxyx 27. Dec 2008, 23:17

jaz mam z 3A zelo slabe izkušnje in prav tako nekaj profesionalcev... Osebno ne bom več dal fotoaparata na ta servis, ker nisem zadovoljen s ceno in z narejenim. Sem začel nosit canona kar na Dunaj... prav tako nekaj profijev, ki jih poznam.
 0   

Luka @lukas123 27. Dec 2008, 23:19

Matr, pa morjo kr precej crkavat tile canoni, da jih skozi noste na servise bigrazz
 0   

krneky @krneky 27. Dec 2008, 23:43

No, zdej so pa vsi trije izenačeni. Čudi me, da ima 3A tako visoko število glasov, ker marsikdo nima dobrih izkušenj z njimi confused

@lukas123: men je padu na tla iz 1,5 metra, tako da je opravičeno crknu upset
 0   

Lenart @Lenxyx 27. Dec 2008, 23:57

Mogoce pa na 3A glasujejo yes grin
 0   

krneky @krneky 4. Jan 2009, 02:32

Bom poskusil na Fotomehaniki, kjer mislim, da je diagnostika tudi brezplačna. Poročam rezultate.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati