0   

grega @gregase 26. Dec 2008, 18:57

Poleti smo bili na otoku Cresu v kraju Punta križa. Sej vem, da je zadaj zima, a prej nisem mel časa zrihtat veliko količino slik.

1. Iz trajekta pogled na svetilnik na Cresu.

2. Pogana(na sliki) je malo mestece na vzhodni strani Cresa, ki ima
kakšnih 50 hiš + avtokamp z trgovino. (Punta križa pa je cel polotok in
malo mestce.)

3. Ekrat smo se spravili tudui na najvišji vrh Osorščica(588m),ki je nad Nerezinami Na sliki pa je novo obvoznica, ker je na otoku veliko prometa, stara
cesta pa pelje direktno čez mesto.

4.Začetek poti je po asfaltirani cesti, ki jo kmalu zamenja makadam...

5. ...tega pa ozka potka med suhozidi, ki pa je pokrita z naravno
senco.

6. Tako na vrhu kot na poti smo srečai ogromno ljudi(največ je bilo
nas-Slovencev :lol: .

7. Na vrhu je tudi cerkev, ki pa je ni med temilemi mojimi slikami.

8. Da boste videli kakšen razgled je bil.

9. Zgoraj sem omeniul Nerezine tole pa je mestna riva in pristan v tem mestu.

10. Tudi ostali so slikarl.

11. Iz Nerezin nas je pot vodila do Malega Lošinja.

12. Nad mestom pusiš avto in se peš odpraviš po stopnicah do morja.

13. Panorama mestne rive.

14. Mestne ulice.

15. Nato pa po stopnicah do avta.

16. Veliki Lošinj je znan po kapitanovih hišah, ki se razpostirajo na
vzhodni strani malo ven iz prej omenjenega zaliva.

17. Tole je pa Osor, ki leži na Cresu a z mostom meji na Lošinj.

18.Za konec še ne sončni zahod iz Pogane.

Cel reportaža je tukaj.

Komentarji zelo zaželjeni.
 0   

Aleš Čadež @AlsCdz 26. Dec 2008, 20:24

Panorama se mi zdi odlično narejena, se zlivanja sploh ne vidi. Kolk fotk? Kolk % si jih eno čez drugo dajal?
Tudi koncept prikaza enega potovanja na tem portalu bi osebno rad večkrat videl. Super da si se potrudil, še kdo drug bi se lahko:)
No sama tematika fotk je pa bolj turistična.
lep praznični pozdrav
 0   

Gregor Gomboc @George 26. Dec 2008, 21:42

V Punta Križi sem, razen zadnjih dveh let, od svojega 3. leta naprej preživel vsa leta del poletja.

Zato je, kljub lepim fotkam, razočaranje veliko, saj ni ene fotke iz vasice, ki jo najavljaš v naslovu.
 0   

grega @gregase 26. Dec 2008, 22:51

Hvala za ogled in komentarje.

ACsef je napisal/a:
Panorama se mi zdi odlično narejena, se zlivanja sploh ne vidi. Kolk fotk? Kolk % si jih eno čez drugo dajal?
Tudi koncept prikaza enega potovanja na tem portalu bi osebno rad večkrat videl. Super da si se potrudil, še kdo drug bi se lahko:)
lep praznični pozdrav

Ne vem katero panoramo misliš, ker so dve. Slikal sem jih, kar iz roke, prekrivajo se tam cca. 30%. Pri prvi (iz Osorščice) je 5slik, druge(iz Lošinja) pa 13slik.
Če bom še mel kakšno reportažo jo pokažem. Tistle s tematiko pa ne razumem najbolše, a manjka kakšna tematika al kaj druzga?

George je napisal/a:
V Punta Križi sem, razen zadnjih dveh let, od svojega 3. leta naprej preživel vsa leta del poletja.

Zato je, kljub lepim fotkam, razočaranje veliko, saj ni ene fotke iz vasice, ki jo najavljaš v naslovu.

Ja maš prav naslov ni najbolši, vendar če bi napisal zraven Cresa Pogana bi še manj ljudi vedl kje je to. Sem pa samo zaradi tebe pregledal vse slike od mene, sestre in staršev, da bi našel kakšno sliko Punte Križe pa je nisem našel. Se prav čudim, kako to da nikomur ni uspelo slikati, ker ponavadi pregledamo vse takšne male vasi in nardimo, saj kakšno fotko.
[url=http://gregase.blogspot.com/]Lep pozdrav[/url]
 0   

grega @gregase 26. Dec 2008, 23:19

ACsef je napisal/a:
lep praznični pozdrav

Šele zdaj mi je jasno zakaj govoriš o eni panorami, ker sem po pomoti dal dve iste. Sem popravil tako, da je zdaj prva spremenjena thumbsup .
[url=http://gregase.blogspot.com/]Lep pozdrav[/url]
 0   

nejc @nejce 9. Jan 2009, 19:30

Lepa reportaža...si me zdj preveč na morje spomnil in bom preveč na to mislil! smile
:)Mens sana in corpore sano:)

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati