0   

Luka @lukas123 30. Dec 2008, 21:40

Imam en problem in sicer pri tiskalniku epson dx6050 ko sprintam sliko vse lepo in prav, ampak če pa dobr pogledam se pa na razmaku 4cm poznajo sledi od nekih zobčkov, ki po so verjetno namenjeni temu da poganjajo papir, osebno mene to niti ne moti toliko ker večino printam slike za na steno in se to ne vidi, je pa problem ker sem sodelavki obljubil da jim bom jaz natisnil slike, namesto da jih nese razvit, in je kupila papir najboljše kvalitete pa še a4 povrhu, zdej pa ta problem s sledmi zobčkov.
In me zanima če se to dogaja še komu z podobnim tiskalnikom, ali je to kakšna okvara???
pa še slikca:

tkole po tri vrste teh pikc, vse skupaj je širina teh treh vrst 2mm, jih je pa točn 22 vrst use skp, samo da je nekje samo po ena. no
 0   

Anže @AlienW 30. Dec 2008, 23:11

Se dogaja tudi meni, imam pa HP-jev tiskalnik.
 0   

Luka @lukas123 30. Dec 2008, 23:28

hm, se pravi da nej bi blo to nekako normalno? cry
Čudn majo to pošlihtan s temi printerji, da bi vsaj na hrbtni strani vleku papir naprej sleep .
Thnx
 0   

roman @romeno 31. Dec 2008, 14:30

A se te sledi pojavijo tudi na original epson papirju. A so to vdrte pikice ali je to barva? lahko, da ima epson kak mogoče bol trden premaz preko papirja.
 0   

Luka @lukas123 31. Dec 2008, 17:26

To so vdrte pikce, ampak zlo narahlo, ubistvu na samem papirju se pomoje ne pozna, ampak samo na barvi, na original epson papir pa še nism probal, ker mi ga še nikol ni uspelo kupiti.
 0   

WhiteCell @WhiteCell 13. Sep 2009, 07:56

Enako se men dogaja pri lexmarku......ampak samo na 10x15 papirju...na A4 ne.....

Zato sem si za 10x15( a je 9x15 ) kupil sublimacijskega in je stvar rešena.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati