0   

Marko Srebrnič @Smjs 7. Jan 2009, 11:26

Med prazniki mi je crknil Canon S2 IS. Na servisu pravijo, da je treba optiko menjat. Cena 150 EUR sleep

Sem malo pogledal za novimi.
Ima, kdo kakšno idejo kaj je trenutno best buy.
Zahteve so zelo preproste. Velik zoom, uporaba je pa čisto amaterska. S2 mi je bila čist všeč. Večino je bilo slikano z avtomatiko, včasih sem se pa malo poigral z ročnimi nastavitvami. Pogrešal sem samo močnejši fleš ali pa opcijo priklopa dodatnega.
Gledal sem Fujifilm FinePix S1000fd http://www.mixi.tv/katalog/product.php?cat_id=87&manufacturer_id=4&start=22&product_id=1020316114
Je to fotoaparat, ki bi nekako ustrezal mojim zahtevam. Pogrešal sem samo stabilizator slike. Je to pomanjkanje moteče pri nirmalni uporabi?

Hvala za info!
 0   

Luka @lukas123 7. Jan 2009, 23:16

kupi še en S2 biggrin , ne resno s2 je najboljši od kompaktov, sm imu s2 pol je pa s5 vn pršu pa sm reku u nova stvar gremo koj v štacuno kupit in morm rečt da sem bil razočaran, kvaliteta slike je na s2 veliko boljša in funkcije so bolje rezporejene, manj avtomatike je na s2(meni je bilo to bolj pomembno).
Je pa logično da ima s5 več šuma kot pa s2 ker je razlika 3mpixle.
Jest mislim da boljšega kot s2 ne boš dobila.
 0   

Luka @lukas123 7. Jan 2009, 23:17

kupi še en S2 biggrin , ne resno s2 je najboljši od kompaktov, sm imu s2 pol je pa s5 vn pršu pa sm reku u nova stvar gremo koj v štacuno kupit in morm rečt da sem bil razočaran, kvaliteta slike je na s2 veliko boljša in funkcije so bolje rezporejene, manj avtomatike je na s2(meni je bilo to bolj pomembno).
Je pa logično da ima s5 več šuma kot pa s2 ker je razlika 3mpixle.
Jest mislim da boljšega kot s2 ne boš dobila.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati