0   

Simon @S1m0n 16. Jan 2009, 18:50

Za koliko naj prodam Pentax K100D star 2 leti, odlično ohranjen, brez garancije, brez prask, brez kakršnih koli obrab, Samo body z vsemi papirji / računom. Narejenih cca 10.000 posnetkov, 100% delujoč ???

Hvala!
 0   

Andrej @Pophotnik 16. Jan 2009, 19:52

Imam istega doma in ti povem da se ti ga ne splača prodajat. Več imaš od njega če ga imaš doma in ga uporabljaš dokler dela. Če pa res nujno rabiš denar pa ni druge. Mislim, da ga za več kot 100 do max. 200€ ne boš uspel prodat.
 0   

Simon @S1m0n 16. Jan 2009, 20:09

Namen prodaje je nabava novega ! Objektive in opremo pa imam namen ohranit za uporabo na novem! Zdaj glede na to da je to že star fotoaparat in malo vreden je res najbolje ga imet za rezervo. smile
 0   

Luka @lukas123 16. Jan 2009, 21:33

več boš imu od tega če ga održiš.
Kaj pa te moti na njem da ga hočeš zamenjat, ker to ni čist nič zastarel aparat?
 0   

misfits @misfits 16. Jan 2009, 21:44

ni nujno, da maš več od tega, če ga obdržiš, lahko ti pa samo leži v omari. Če ne slikaš glih česa za dnar, ga komu od domačih posodiš ali kaj podobnega pri čemer ti lahko dodatni aparat prav pride...no skratka, 2 naenkrat verjetno ne boš uporabljal. Če boš kupil boljšega, pa tud ne vidim razloga, da bi tega še naprej uporabljal. Digitalni aparat je fajn čim prej prodat, če ga ne rabiš več.
 0   

Simon @S1m0n 16. Jan 2009, 22:02

lukas123, nisem rekel, da me kaj moti je res dober fotoaparat sem imel že druge istega cenovnega razreda v roki pa ni nobeden tako kvalitetno izdelan. Bo kar ostal pri domačih, bomo že koga naučili kako pa kaj z njim delat smile
 0   

m a @stozka 19. Jan 2009, 13:00

po moje boljš da ga prodaš enmu ko nima dnarja pa bi šel na slr z najbolj osnovnim objektivom pa pol domačim za tist dnar kupiš en trotl.
 0   

Andrej @fotokaj 19. Jan 2009, 17:11

Enmu, k nima dnarja se ga ne da prodat - ker nima dnarja ... Zakaj bi bilo DSLR bolje prodat in ga nadomestit s trotlom, mi pa tud ni jasno?

Še en debilen nasvet; po mojem je boljš da ga prodaš in kupiš eno pocen, prav tako rabljeno a lepo ohranjeno vrtno kosilnco ...
 0   

m a @stozka 19. Jan 2009, 17:36

fotokaj je napisal/a:
Enmu, k nima dnarja se ga ne da prodat - ker nima dnarja ... Zakaj bi bilo DSLR bolje prodat in ga nadomestit s trotlom, mi pa tud ni jasno?

Še en debilen nasvet; po mojem je boljš da ga prodaš in kupiš eno pocen, prav tako rabljeno a lepo ohranjeno vrtno kosilnco ...

mislu sem da ni glih pr dnarju, maš ludi ko znajo delat s trotlom stokrat boljše fotke ko eni sinkoti ko so jim fatri kupli dsrlje, sem jih že vidu ene par

če ga bo dal v roke "debilni" sestri, stari mami, fatru, komerkoli takemu obstaja verjetnost da bo skoz delu na AUTO in da bi s trotlom verjetno naredu boljše fotke

drgač pa tvoj nasvet s kosilnico sploh ni tk debilen
 0   

Andrej @Pophotnik 19. Jan 2009, 18:39

fotokaj je napisal/a:

Toliko o debilnih nasvetih... laugh biggrin

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati