0   

Luka @lukas123 16. Jan 2009, 19:51

A kdo pozna to firmo, ker sem od enga v grčiji naroču en aparat za full mal dnarja, no pa da vam prilepim kaj so mi napisali od tega tnt logistic :
TNT Express reduces risks associated with Internet transactions by acting as a licensed,trusted,neutral third party for on-line transactions. The seller leaves the merchandise into TNT Express custody. The merchandise will remain in TNT Express custody until the buyer provides the payment informations to TNT Express . The payment will be made through a Money Transfer Service. Once the funds are verified by TNT Express , the merchandise will be send to the buyer. Once the buyer receives the merchandise, the payment informations will be released to the seller only if th e buyer is com pletely satisfied with the merchandise. If the buyer will not be satisfied with the merchandise, TNT Express will send the merchandise back to the seller.

Je pa ta firma tudi v sloveniji in kakor sem razbral iz tega, da skoraj ni možnosti da bi te prodajalec nategnil.
Upam da ima že kdo od vas kej izkušenj s to firmo, LP
Luka
 0   

Jessie @Jessie 16. Jan 2009, 21:00

Scam...
 0   

Luka @lukas123 16. Jan 2009, 21:11

Jessie je napisal/a:
Scam...

Kaj?
A si mogoče mislu spam???

Drgač je to uradna firma, ni pa nujno da je za zaupat.?
 0   

Tomaž @lazarus 16. Jan 2009, 21:52

pozdrav

mislim da je kar prov napisal da se ni zmotu mislu je scam - Zvijača.
LP
 0   

Jessie @Jessie 17. Jan 2009, 08:17

Scam!
Nategnli te bojo... grin Ni hec v TNT-ju... ne bi dobil tega, kar si naročil...
 0   

Luka @lukas123 17. Jan 2009, 12:46

ja sej ravn zato pa TNT, ker baje da ko ti plačaš dobiš paket in če nisi zadovoljen pošilatelj ne dobi denarja, če pa si zadovoljen pa v roku 2dni pošilatelj dobi denar.
Pa tudi v primeru če ti nisi zadovoljen in vrneš paket nazaj, pa da iz tega paketa pobereš nekaj stvari ven bigrazz , potem ti ne dobiš vrnjenega denarja, ampak paket, denar pa dobi pošilatelj.

Zato pa sprašujem. če je za zaupat TNT-ju, unmu grku itq da ne zaupam.
 0   

Bostjan @Archie 17. Jan 2009, 14:50

Je treba pazit!

http://www.tnt.com/express/en_gb/site/home/support/internet_fraud.html

No jaz ne bi se šel tkole... nej pošlje po povzetju yes
 0   

Luka @lukas123 17. Jan 2009, 15:36

Hvala fantje, je že urejeno. Res je bil totaln nateg vključno z to stranjo od tnt logistic, ki je bla hostana kr na enmu serverju freehostia, tko da sm jim javil da nej preverijo in sem dobil mail da so že blokirali in je bla res fake, pol sm pa še na tnt poslov mail in so mi isto odgovorili da so že javili lokaalni policiji in da ga bodo po vsej verjetnosti dobl biggrin .
No pa se je vse srečn končal-

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati