0   

Marko @piloot 22. Jan 2009, 22:05

Nekaj pa res mocno zamerim slo-foto portalu.
Ze leto dni se pojavlja reklama strani iz Anglije (zmeraj pod drugačnim imenom, sedaj pod http://www.e-holater.com/) katera ponuja foto opremo po zelo nizkei ceni (in ostale strani). Poznam mnogo ljudi ki so tukaj narocili in seveda nikoli niso dobili NIČ. Res je da zmeraj spremeni domeno in malo obliko strani vendar njihova Web kamera je zmeraj ista.
Administarorji! Dejte preverit kaj dajate gor. Tudi vi ste krivi za goljfijo ker to dovolite objavljat.
Marko
 0   

roman @romeno 22. Jan 2009, 22:23

Zraven oglasov piše ads by Google. Ne verjamem, da ima Slo-foto kaj besede zraven, kateri oglasi se pojavljajo na strani.

Bi se moral verjetno na Google obrnit.
 0   

Marko @piloot 22. Jan 2009, 22:27

Ko kupis avto pri lokalnem prodajalcu in se potem avto pokvari. Na koga se obrnes.
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 22. Jan 2009, 22:29

piloot: Oglase servira google in ne mi. Drugače pa res misliš da preverjam vseh 1000 oglasov, ki jih servira google?
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 22. Jan 2009, 22:34

Aja še to, se boš tudi pritožil na POP TV, ker je prikazovala oglas z avtom, ki se ti je pokvaril?
 0   

Peter Atanackov @Geo 22. Jan 2009, 22:38

To je star nateg...

"firma" vzpostavi spletno prodajalo, dajo nizke cene, sprejmejo kup naročil in izginejo. Čez nekaj časa se spet pojavi ta ista trgovina le pod drugim imenom.
 0   

Marko @piloot 22. Jan 2009, 22:39

Lucifix, lahko zapres temo da ne bom prevec izbruhnil vso mojo jezo.
Hvala.

Marko
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 22. Jan 2009, 22:50

Google je eden največjih ponudnikov spletnega oglaševanja. In glede na to, da pri njemu oglašuje enormno veliko oglaševalcev, je skoraj nemogoče preveriti oglasov, ki jih servira.

Prosil pa bi vse člane, da me v prihodnje obvestite, če boste zasledili še kakšen oglas s sumljivo stranjo.

Bom pa odprl novo temo, kjer se bodo zbirale povezave do sumljivih strani. Tako boste lahko pred nakupom preverili ali se stran nahaja na črni listi ali ne.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati