0   

MANJA @Mancii 1. Feb 2009, 11:55

Mene pa zanima kje bi se dalo dobit kakšen fajni program za urejanje fotografij!Imam pa fotoaparat Nikon D60 če vam ta informacija kaj pomaga al je vseeno kakšen program maš je mogoče da majo vsi fotoaparati en program!
Pač mela bi ga pa zato da bi lahko barve spreminjala kaj dodajala fotografiji pa za ostale fore ko so možne da je slika še čim lepša in čim bolj zanimiva . odštekana!! smile thumbsup
Jaz namreč ne najdem na netu kakega programa al pa mogče ne iščem pravilno!
Če je možno bi prosla da mi pošlete kak link al karkoli cool

Najlepša hvala za pomoč vse odgovorov in informacij bom vesela bigrazz
Lep pozdrav
Mancii
 0   

Žiga @Zigy 1. Feb 2009, 11:59

goglova Picassa 2, je za hitro obdelavo čist OK.

dobiš jo brezplačno na:

http://picasa.google.com/

maš pa osnovne popravke, barve, obezanje, Monokromat .... itd ...

pa še simpl je za uporabo!

LP Zigy
 0   

Armin @parniV 1. Feb 2009, 12:33

0   

Jernej Lasič @Sviri 1. Feb 2009, 12:49

adobe photoshop.
Krotim fotone. Kako? Poglej na [url=www.foto-lasic.com]www.foto-lasic.com[/url]
 0   

Žiga @Zigy 1. Feb 2009, 12:58

za začetnico (sklepam po vsebini vprašanja) mislim da je Picassa čist zadosti! Kasneje ko ji pa to ni dovolj pa definitivno Adobe Photoshop CSx. Pa zdej sm vidu da je Picassa3 že zunej, ker sem ti prej napisu Picassa2 namest 3.

Sploh če uporablja Gmail ji bo dobro koristla picassa, ker maš pol še spletne albume, ... itd itd ...
 0   

dobran laznik @marcelmai 1. Feb 2009, 13:14

Adobe Lightroom thumbsup
 0   

MANJA @Mancii 1. Feb 2009, 13:36

Zigy je napisal/a:
goglova Picassa 2, je za hitro obdelavo čist OK.

dobiš jo brezplačno na:

http://picasa.google.com/

maš pa osnovne popravke, barve, obezanje, Monokromat .... itd ...

pa še simpl je za uporabo!

LP Zigy

Aha hvala za info ja glih sm prej mal brskala po netu pa sm zasledila Picaso 3 kak je pa kaj tta men se zdi da je vredo a jo poznaš kaj? Pa tud ma kr vlko funkcij kolker sem na hitro pogledla!
Lp Mancii
 0   

Aleš Čadež @AlsCdz 1. Feb 2009, 13:36

marcelmai je napisal/a:
Adobe Lightroom thumbsup

thumbsup
 0   

MANJA @Mancii 1. Feb 2009, 13:38

Zigy je napisal/a:
za začetnico (sklepam po vsebini vprašanja) mislim da je Picassa čist zadosti! Kasneje ko ji pa to ni dovolj pa definitivno Adobe Photoshop CSx. Pa zdej sm vidu da je Picassa3 že zunej, ker sem ti prej napisu Picassa2 namest 3.

Sploh če uporablja Gmail ji bo dobro koristla picassa, ker maš pol še spletne albume, ... itd itd ...

Ja ja saj ttega sm si potegnala dol Picasa 3 pa mislim da je res odlična
Pa vseeno hvala za informacije lep dan naprej
Lp Mancii
 0   

Matej @maiiiki 6. Mar 2009, 22:07

Mancii je napisal/a:
Mene pa zanima kje bi se dalo dobit kakšen fajni program za urejanje fotografij!Imam pa fotoaparat Nikon D60 če vam ta informacija kaj pomaga al je vseeno kakšen program maš je mogoče da majo vsi fotoaparati en program!
Pač mela bi ga pa zato da bi lahko barve spreminjala kaj dodajala fotografiji pa za ostale fore ko so možne da je slika še čim lepša in čim bolj zanimiva . odštekana!! smile thumbsup
Jaz namreč ne najdem na netu kakega programa al pa mogče ne iščem pravilno!
Če je možno bi prosla da mi pošlete kak link al karkoli cool

Najlepša hvala za pomoč vse odgovorov in informacij bom vesela bigrazz
Lep pozdrav
Mancii

Pozdrav, glede na to da sem prebral da si punca, bi te pomojem zanimal kakšen brezplačen program, ki veliko obeta, z njim pa se da čuda naredit, no sam ga ne uporabljam, imam raje photoshop, drgače pa se programčiču reče PHOTOSCAPE, menim da ti bo prišel prav....

LP Majki

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati