0   

Uroš @urosl 6. Feb 2009, 22:18

V našem gasilskem društvu kopujemo nov fotoaparat. Do sedaj sem gledal tega http://www.mimovrste.com/artikel/1730263830/q=DSC-H50/digitalni-fotoaparat-sony-cyber-shot-dsc-h50-crn[/url].
Zanima me kaj menite o tem aparatu in če obstaja še kakšna cenejša rešitev. Fotoaparat naj bo takšne oblike kot je ta, saj se bo uporabljal tudi za slikanje požarov in takrat je fajn če maš kaj za v roko prijet (slikanje z rokavicami).[/url]
 0   

roman @romeno 6. Feb 2009, 22:48

urosl
Kako pomembno je, da je fotoaparat nov? Sam namreč prodajam Fujija s6500fd.

Je še malo večji in težji ter ima ročni zum (tako kot dslr aparati)
 0   

Jan @zelenik 7. Feb 2009, 09:52

Večina teh optično zmogljivejših kompaktov je kar se tiče funkcij in slik dokaj podobna. Tako, da mimo brcnit nekako ne moreš jaz sem bil recimo s svojim Panasonicom FZ7 zelo zadovoljen (če bi te mogoče zanimalo Panasonic FZ7).

Dokler nisem prešel na DSLR fotografijo. Res, da je to dosti dražje sedaj ampak sploh kar se tiče slabih svetlobnih pogojev, ki pri požarih ponavadi niso ravno dobri je pa dslr s solidnim objektivom daleč spredaj. Pač razmislit je vredno, so pa tile napredni kompakti že tudi kar dobri. Imam pa izkušnje samo s Panasonicom FZ7 in sem z videnim zadovoljen. Njegov novejši brat je pa tole

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati