0   

Anže @Anze86 4. Mar 2009, 17:05

Zdravo

Na faxu moram predstaviti program za delo z panoramami(Autostitch) in uporabo v flashu. To naj bi nekako tako izgledalo: iz slik izdelam 2D panoramo in z ustreznim programom pretvorim v flash aplikacijo. Vse lepo in prav vendar je manjši hakeljc: nimam ustreznega fotoaparata kjer bi ustvaril slike za izdelavo panorame. Zdaj pa me zanima če bi bil kdo tako dober da bi mi naredu za 3 različne primere slike za 3 različne panorame in da bi mi poslal. Zaželjeno bi bilo da bi bil horizontalen kot 360° in vertikalen 180°. najlažje se da to narediti s kakšnim širokokotnim objektivom ali pa fish eye objektivom. in da bi za vsako panoramo bilo približno 8 fotk(lahko kakšna gor dol). ker najlepše fotke uspevajo s slikanjem v manual načinu bi prosu če bi vse 3 panorame slikal v manual in pa eno izmed njih tudi v avto načinu, saj bi tako predstavil sošolcem in pokazal razlike med njima. če pa mogoče kdo ve za ustrezen program ki bi lepo pretvoril 2D panoramo v 3D flash aplikacijo bi ga lepo prosil da mi pove. Sam se že dovgo časa odločam za kakšen boljši kompakten ali dslr fotoaparat vendar mi trenutno finance tega ne dopuščajo da bi lahko to izvedel in zato tukaj prosim za pomoč če mi lahko pomagate pri izdelavi tega projekta. če je kdo pripravljen lahko kar tukaj napiše ali pa pošlje zasebno sporočilo.

p.s.: tipi panoram so lahko kakršnikoli(narava,mesto,...)

hvala in lp

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati