0   

Luka @lukas123 13. Mar 2009, 14:04

A se mogoče kdo spozna kej na lcd televizije, nekak najboljše se mi zdijo LG, zdi se mi da največ ponujajo za ta denar. Me pa zanima kaj pomeni npr. kontrast 50.000:1, to sem opazil tudi pri monitorjih(zraven bi kupil tud en monitor).

Če ima mogoče še kdo kakšen predlog na kaj paziti ali katera firma je tud vredu, Gorenje se mi tudi zdi kar vredu, vsaj te noveši modeli majo mal lepši dizajn kot pa nekaj predhodnic.

Drgač sem se pa nekak zapiču v to Zadevo
Hvala, LP
 0   

Chio @Chio 13. Mar 2009, 16:20

lukas123 je napisal/a:
A se mogoče kdo spozna kej na lcd televizije, nekak najboljše se mi zdijo LG, zdi se mi da največ ponujajo za ta denar. Me pa zanima kaj pomeni npr. kontrast 50.000:1, to sem opazil tudi pri monitorjih(zraven bi kupil tud en monitor).

Če ima mogoče še kdo kakšen predlog na kaj paziti ali katera firma je tud vredu, Gorenje se mi tudi zdi kar vredu, vsaj te noveši modeli majo mal lepši dizajn kot pa nekaj predhodnic.

Drgač sem se pa nekak zapiču v to Zadevo
Hvala, LP

Ja rečmo na youtube ko vidiš komentar avtorja in komentar nekoga. Z kontrastom, manjšim od 1:1000 bi komajda ločil delno svetlo rumeno od bele. Kontrast 50.000:1 je zelo dober. Tudi ta TV se mi ne zdi slab, dobra velikost in vse. Tudi cena je dokaj v redu, 'zame'. Fajn TV thumbsup

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati