0   

David @Lebi 18. Mar 2009, 16:42

Kateri tečaj priporočate za osvojitev osnov in še kaj več?Vem da je dosti ponudnikov pa me zanima ali je bil kdo na katerem izmed njih in kolliko znanja je odnesel.

upset
LP
 0   

Marko Jar @marko1 18. Mar 2009, 17:19

Internet - google. Ni stvari, ki jo ne bi našel glede digitalne fotografije in načinov fotkanja različnih scen in podobno, za osnove pa si v knjižnici sposodi knjigo(v bistvu je v dveh delih) Fotografirajmo digitalno I in II. Tam je vse kar rabiš, pa še zastonj je.

Če pa se boš že odločil za tečaj, pa ti močno odsvetujem tistega na e-fotografiji pri Intiharju, ker je dejansko vržen denar stran in je za moje pojme namenjen samo popolnim levakom kar se sodobne tehnike tiče - v smislu kot naučiti 90 let staro mamo kako se uporablja tipkovnica, čemu služi miška, kje se ugasne comp...

V glavnem, vse je na spletu. Edina prednost tečaja je mogoče le v tem, da malo lažje preneseš nabrano teorijo v prakso, ampak tudi to ne bi smel biti problem.
 0   

David @Lebi 18. Mar 2009, 17:27

Saj to mislim ja. To da mi bodo s prstom kazali na aparat kje se kaj nastavi je res stran vrzen denar . Pa še poceni ni 160€ za osnovni tečaj.
Jst sem človek "od prakse" in bi najrajsši videl prakticno obliko tečaja. Sj veš kaj pravijo. Na svojih napakah se učiš in celo življenje se učiš pa še v grob greš butast. Mogoče obstaja kak individualen tečaj....
 0   

Blaž @Jazzi 18. Mar 2009, 21:27

Jaz razmišljam da se bom udeležil kakšne foto delavnice. Če bo letos tudi kakšna od slo-foto
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 18. Mar 2009, 22:43

Če bi bil interes bi se lahko kaj zmenili. Drugače pa bo noob kaj več o tem lahko povedal.
 0   

Goran @tassek 19. Mar 2009, 07:09

V kolikor bi organizirali kakšen tečaj, se takoj prijavim...

Kot je že bilo rečeno; zdi se mi zguba časa in denarja, da bi plačeval za poučevanje o osnovnih nastavitvah....
 0   

David @Lebi 19. Mar 2009, 10:01

tassek je napisal/a:

Kot je že bilo rečeno; zdi se mi zguba časa in denarja, da bi plačeval za poučevanje o osnovnih nastavitvah....

Jaz tudi ...
Tak da gasaaa..čimprej lepo vreme se začenja. bigrazz
 0   

LaRa @LaRiiX 14. Apr 2009, 12:06

Lebi je napisal/a:
tassek je napisal/a:

Jaz tudi ...
Tak da gasaaa..čimprej lepo vreme se začenja. bigrazz

Tudi jaz in moja prijateljica bi pršle 100%
Upam da bomo obveščeni pravi čas

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati