0   

Žiga @Kranjec 28. Apr 2009, 17:08

Najbl neumna tema vseh časov!

Dns je pršla neka ženska stara okoli 40 let (moja teta), ki mi je mau ulila dvom vase...In sicer glede mojega fotografskega znanja. V roke je vzela mojega canona eos 350d, da se bo malo poigrala (prvič ima v roki dslr) in nič noče da ji razložim, reče samo nej dam na auto in bo ona sama mau pofotkala. Pol jst pac gre za ksno urco stran in ko mi prinese fotoaparat nazaj, jo "logično" vprašam kako je šlo?...Ona pravi da super in da če me je kaj strah da so slike boljše kot bi jih sam napravil...Seveda delno v šali ampak name je to naredilo mau čuden utis... Dej prosm povejte mi neki da mi dvigne samozavest...

Vem najbl blesava možna tema...
 0   

chips @chips 28. Apr 2009, 17:16

Kranjec je napisal/a:

Bolj se ne bi mogu strinjat. no
[i:0172c3323d]"Z zensko, ki jo ljubim, gledam soncni zahod in si mislim: 1/250, f8" (Canon)[/i:0172c3323d]
| [url=http://www.deniszupan.com]DENISZUPAN.COM[/url] | [url=http://blog.deniszupan.com]BLOG[/url] |
 0   

iztok @izo 28. Apr 2009, 17:17

ne vem, meni se zdi takšno tipično mnenjev smislu: če bi jst imel tak fotič, bi tudi znal delat tako fotke..
škoda se ombemenjat s tem, če se mene vpraša. če te fotografija veseli, potem te ne smejo takšne zadeve prizadet..
 0   

Peter Atanackov @Geo 28. Apr 2009, 17:25

Haha, poskusi živet s taksnim očetom biggrin laugh
 0   

chips @chips 28. Apr 2009, 18:00

To je izrek enga fotografa, pa tudi na forumu sem ga že citiral...
"Dober fotograf si takrat, ko tvoje fotke niso več všeč žlahti." grin
[i:0172c3323d]"Z zensko, ki jo ljubim, gledam soncni zahod in si mislim: 1/250, f8" (Canon)[/i:0172c3323d]
| [url=http://www.deniszupan.com]DENISZUPAN.COM[/url] | [url=http://blog.deniszupan.com]BLOG[/url] |
 0   

iztok @izo 28. Apr 2009, 18:01

hehe, dobra. thumbsup
 0   

Bostjan @Archie 28. Apr 2009, 18:17

Kranjec je napisal/a:

Dns je pršla neka ženska stara okoli 40 let (moja teta), ki mi je mau ulila dvom vase...In sicer glede mojega fotografskega znanja. V roke je vzela mojega canona eos 350d, da se bo malo poigrala (prvič ima v roki dslr) in nič noče da ji razložim, reče samo nej dam na auto in bo ona sama mau pofotkala. Pol jst pac gre za ksno urco stran in ko mi prinese fotoaparat nazaj, jo "logično" vprašam kako je šlo?...Ona pravi da super in da če me je kaj strah da so slike boljše kot bi jih sam napravil...Seveda delno v šali ampak name je to naredilo mau čuden utis... Dej prosm povejte mi neki da mi dvigne samozavest...

Vem najbl blesava možna tema...

Pa so bile res?
 0   

Aleš @lial 28. Apr 2009, 18:49

Takšne 'tete' so znana zadeva in ta ni nič drugačna.
Dokaz, da vsevprek preveč kompliciramo in zapletamo, potem pa 'teta' prime aparat, z malo sreče celo sname pokrovček objektiva - nameri in sproži.
In lastniku ne ostane drugega, kakor da farba in se čudi.
Ajde, fantje, iskreno - komu se to NI zgodilo?

Meni se je, pa kaj.

LP
 0   

Jessie @Jessie 28. Apr 2009, 19:20

Reč svoji teti, nej ti gola pozira, pa reč, d boš naredu lepe fotke... bigrazz smile
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 28. Apr 2009, 19:57

Ti raj reč nej tvoja teta objavi kakšno fotko v naši galeriji upset devilish
 0   

Žiga Šparemblek @ZiZa 28. Apr 2009, 22:16

laugh thumbsup

teta se je mal pošalila, ti si pa naiven in te je stavek prizadel.

sm mislu glede na temo da bo govora o tardečih in tabelih biggrin
[url]http://photoziga.blogspot.com/[/url]
Remove the front cover from the lens before photographing!
 0   

Žiga @Kranjec 28. Apr 2009, 22:36

Ja ne sej to je use res kar ste povedal, seveda pač misl folk da je fotkič use...Ampak jst sam po sebi sm taka oseba k ne prenese da se nekdo nosi ker je dobil v roke nekaj dobrega in misli da je to vse kar je res pomembno za dobro fotko...Zdej problem mi je kako to tej osebbi razložt da fotkič ni use...Sej vrjetn se res to ni zgudil sam men, pa naumo mi sam idijote iz sebe delal in pač rekl pred celo mizo prijateljev "ja fotkič dost nrdi - use"......Nočm da ljudje use skupi narobe razumejo...To me nekak žre....nevem a sem zato idijot, ampak meni osebno to ni prav in kaj se da narest?
Sej vem da niste psihijatri, ampak usen vrjetn nism edini k to cut!
 0   

Žiga Šparemblek @ZiZa 28. Apr 2009, 22:47

a se sekiraš zarad tega? laugh lej... pri men je fajn, če nekdo z mojim fotičem naredi dobro fotko... mu rečem: u superca! dj pida, nabav si konkretn fotič k bo še nek iz tebe...

pa kaj slučajn teta res boljše fotke nardi... a ne znaš sprejet tega dejstva (poraza)? boš zdj vse prodal pa obupal nad fotografijo? to nj ti bo iziv... bolj se potrud da bo teta rekla: u pida ti pa maš fotke za kapo dol grin
[url]http://photoziga.blogspot.com/[/url]
Remove the front cover from the lens before photographing!
 0   

roman @romeno 28. Apr 2009, 23:09

Hec je v tem, da ženske bolje vidijo kompozicijo kot moški. Kaj ti pomaga če maš super duper foto opremo če pogrneš pri kompoziciji, ki je osnova vsega (zraven svetlobe)
 0   

Gregor @georg 28. Apr 2009, 23:22

Mene bi pa prov zabaval, kako zbegano gleda vse tiste nastavitve bigrazz Drugače pa sprejemam kritike tudi tistih ki se s temu ne ukvarjajo, in se posledično probam še bolj potrudit yes
 0   

Žiga @Kranjec 28. Apr 2009, 23:59

Ce se sekiram...ja nekak se. Sm totaln amater in se o vsem skupaj še učim in trudim po svojih najbolših močeh, pol pa nekdo rece (seveda v sali) da tko v 5 min nardi bolso fotko kot jst...Sej vem da zgleda blesav "zlo" ampak cloveka k ma neke zelje in ambicije mu to uzbudi dvome...sej vem, da je to use brezveze ampak, nevem to mi uzbudi pomisleke, tko da sm pac tle napisu da vidm ce sm edini "nase vrste" smile No ma usen hvala...Se posebaj za razumevanje
 0   

breda @carovnica 29. Apr 2009, 07:08

Ja to pa je udarec za samozavest mladega fanta. Pride ena ŽENSKA! ( mojih let) in te sesuje z enim stavkom. Razumem, da se ti "fržmaga" , da negdo, ki nimam pojma o tehniki misli, da dela boljše fotke kot ti (pa čeprav v hecu).

Dobro fotografijo naredi fotograf, ki ima strast in željo do fotografiranja, soliden fotoaparat in tehnično znanje. V tem vrstnem redu. Samo tehnično znanje ti ne da nobenega veselja brez prave strasti do slikanja. Tudi dober fotič ne. In samo vselje in želja do fotografiranje brez dobrega fotiča izveni v razočaranju nad tehnično slabimi slikami. Poskušaj najti ravnovesje. Pa nikar ne misli, da si najbolj pameten, ker nekaj že znaš. Učimo se vse življenje. Tudi od tet.
 0   

Andrej @fotokaj 29. Apr 2009, 08:06

Drug teden bom imel v Ljubljani eno manjšo, priložnostno razstavo (dobite vabilce na forum) in te dni, ko sem pripravljal vse potrebno, sem se spet spomnil, kako je bejba enkrat peljala mene scat.
Bila sva v Foči v Republiki Srbski in se vračava prek Sarajeva. Ustavim jaz na nekem križišču, k avtu pristopi dvoje otrok pač nafehtat kak kovanček in bejba "kr mal tko" posname spodnjo fotografijo.
Morate vedet, da bejba ni mela pojma o pojmu, glih, da je ločila, kaj je aparat in kaj je objektiv (posneto z D200 in Sigmo 10-20). V Foči sem jaz raztural, izmed vseh, posnetih v Sarajevu, pa je tale fotografija najboljša - in ni moja.
laugh

Poanta? Nemogoče je biti najboljši, se pa splača ves čas trudit bit dober.
 0   

Peter Atanackov @Geo 29. Apr 2009, 12:27

Haha, fotokaj zenska te je zjebala laugh .

Drugače se pa strinjam ful dobra fotka.
 0   

Simon @S1m0n 29. Apr 2009, 13:00

Res ni slaba slika za prvo fotko smile

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati