0   

tjaša @tash 9. Maj 2009, 12:46

lep pozdrav!
ker smo doma bol zastarele narave in imamo še vedno fotoaparat na film smo se odločili, da kupimo digitalnega. V foto fantasyju so nam predlagali samsung digimax v700. Sedaj pa nastane problem, ker se nihče ne spozna pretirano na megapixle in podobne zadeve bi prosila, če mi lahko kdo pove kaj bolj preprostega o tem fotoaparatu. Naprimer ali je uporaba preprosta, ali je tale fotoaparat vredu in podobno.
najlepša hvala za ogovor
 0   

alteredego @alteredego 9. Maj 2009, 14:26

Ne vem kaj dosti o omenjenem aparatu, ampak glede na to, da je prisel na trg leta 2005 se mi zdi, da bi se radi znebili starih zalog.
 0   

Sandokan @Sandokan 9. Maj 2009, 14:29

Sem malo pogledal na dpreview, pa sem tudi opazil, da je ta aparat prišel ven pred ŠTIRIMI leti. Jaz ga nebi kupil, razen če stane pod 80€.

btw : Koliko je cena?
 0   

tjaša @tash 9. Maj 2009, 15:15

rekli so da je biu prej prek 300 zdej bi pa usi meli sam take bol tanke zto naj bi ga dajal za 100. ne vem, sej zato prašam d ne bi kupoval mačka u žaklju čeprou ga ne rabmo lih ne vem kolk
 0   

j @sikoj 9. Maj 2009, 15:38

Meni se zdi 100€ za ta aparat preveč. Za ta denar dobiš recimo kar nekaj novejših aparatov, ki ponujajo več, recimo sonya w110.
 0   

Aleš @lial 9. Maj 2009, 15:47

Mogoče lahko napišeš, kakšne analogne (na film) aparate ste do sedaj uporabljali?
Potem bi bilo lažje predlagat zahtevnost in model aparata.
Glede tega Samsunga - je bil čisto zanimiv, dokler je bil aktualen, sedaj po toliko letih pa ima precej minusov glede na novejše aparate. Eden od njih je dokaj ozek začetni kot, 38mm
 0   

tjaša @tash 9. Maj 2009, 17:08

oh joj, tazadn fotoaparat sm js dobila iz italije za darilo in to 14 let nazaj tko da mislm d ma že kar zbrisano vse kar je pisalo na njem-znamka pa to tko d prou ne bi znala rečt.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati