0   

Boris @Bauci 18. Maj 2009, 21:52

Če kdo pozna omenjeni torbi prosim za pomoč.
Imam Canon 400d, Tamron 17-55, Canon 70-300 IS, Canon 50 1.8, flesh in nekaj drobnarij (SD kartice, dodatna baterija, filtri, ...). Ali gre vse to v Kato 14 ali v Kato 16?
 0   

iztok @izo 18. Maj 2009, 21:57

po mojem bo težka..
holster je bolj za uporabo v kombinaciji še z kakšnim ruzakom ipd. jst sem nekaj cajta imel ogledane te variante za razna smučanja ipd, vendar me nekak v živu zadeva ni tolk prepričala.
tale h16 , ki sem je jst gledal, se mi zdi, je večja in bolj škatlast, v to malo več spraviš (najbrž pa ne vseg tega, kar opisujš, največ body z objektivom plus še kakšen objektiv zraven), tistta manjša deluje kot vreča in ima še manj uporabnega volumna, tako da..
 0   

iztok @izo 18. Maj 2009, 22:01

ups, pardon, sem očitno mislil na ene druga zadeve., čeprav mi je nekak manjše delovalo vse skupaj v živo, semi zdi.
http://www.kata-bags.com/product.asp?p_Id=228&Version=Photo
se opravičujem.
 0   

Dejan Bogdanov @Dead_Kennedy 19. Maj 2009, 10:31

Jaz tole ne bi nabavljal, če imaš zgoraj našteto opremo! Že sam predogled ti pokaže, da vsega tega ne boš pospravil noter, pa še zelo nepraktično deluje tale model. Kate so v osnovi res odlične torbe, samo boš rabil nekaj večjega. Jaz sem imel njihov nahrbtnik (mislim, da DR-461 ali nekaj takega- vmes že prodal). Kupi nekaj z rezervnim prostorom, ker boš sigurno nabavil še kak objektiv, pa tudi za denarnico in mobitel pospravit pride prav.
 0   

Miha @cedo 19. Maj 2009, 11:35

S torbami je križ...

Imam tri torbe: Največja je CCS Mercury, ki je tudi najbolj masivna in najkvalitetneje izdelana, ampak, ker pogoltne vso foto šaro, ki jo imam, postane nepremičnina. Je pa vredu za prevažanje v prtljažniku biggrin

Druga je Domke F2, klasična reporterska torba s časov filma, ampak premočljiva in tudi prevelika in pretežka.

Prejšnji teden sem si pa v iskanju svoje idealne (in upam, da zadnje) torbe nabavil Kato DC-349. Zadeva je fenomenalna za moje potrebe (1 SLR z motorjem in dva manjša objektiva. In ima posebnost, saj se torba odpira v nasprotni smeri kot ostale foto torbe. V praksi to funkcionira izvrstno. Je tudi izjemno udobna za nošenje.

Za tvoje potrebe poglej Kato DC-443 ali 445. Boš zadovlojen. Pa še preveč fotografsko ne deluje.

Pa še to: torbe nikoli ne kupuj prek spleta. Pojdi v štacuno in prinesi s sabo opremo, ki jo misliš prenašati. Zloži jo v različne torbe in polne probaj na rami. Razlike bodo očitne.
 0   

Boris @Bauci 19. Maj 2009, 13:20

Sem se kar odločil in nabavil Kato H-16. Not naj bi šel foto z gripom in 17-50, 70-300, fleš, kartice, rezervna baterija in filtri - to je teorija.
Kaj bo pa praksa rekla bom pa videl, ko pridem domov.
Hvala za nasvete.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati