0   

jukk @jukk 3. Jun 2009, 15:10

živjo, mam en problem z flešom omenjenim v naslovu, fleš je star približn 1 mesec in od začetka je vse delal tko k treba zadnje čase pa se pojavlja nasleden problem:

1. Fleš se prižge se napolne spreminja milimetre skratka vse dela kot mora, ampak po 1 min., ali pa eni uri, pa pa na hrbtni strani fleša lučka za pripravljenost sama od sebe ugasne, rdeča luč, ki pomaga pr ostrenju pa neprekinjeno gori. Fleš je medtem totalno mrtev, če hočeš, da bo spet normalno deloval, ga moraš ugasnt in vzet ven baterije in še potem ponavad ne dela kot je treba.

2. Druga verzija problema: fleš se prižge ampak se sploh ne napolne in je takoj mrtev kot sem opisal zgorej.

Fleš je še v garanciji, ampak imam še eno vprašanje kje bi ga znal čim hitreje popravt...
Če so baterije mogoče vzrok nevem ampak uporabljam (jih sproti kupujem) Duracell extra life, je mogoče vzrok, ker ne uporabljam tistih za napolnit ?

Hvala za odgovore, JH.
 0   

Blaž @Jazzi 7. Jun 2009, 13:58

Točno take simptome sem imel jaz z sigminim flashom. Uporabljal sem ga 3 dni nato sem ga zamenjal z canonovim. Sva malce z prodajalcem podebatirala o teh flashih in mi je povedal da jih kar nekaj dobijo nazaj zaradi napak.

Baterije pa nikakor ne bi smele biti problem ker so te ponavadi boljše od akumulatorskih.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati