0   

nataša @naty1 7. Jun 2009, 20:24

tudi jaz sem nova na tem forumu,vas vse skupaj lepo pozdravljam in vas sprašujem za en nasvet
vidim da se tu govori večina o fotoaparati canon in nikon pa bi vas vprašala kaj menite o olympusu
do sedaj sem vedno slikala z manjšimi digitalnimi aparati sedaj se odločam za nakup novega kompaktnega,kupila bi SP-570UZ ali SP-590UZ oba dva sta olympusa pa bi vas vprašala za vaše mnenje
 0   

vlado @vvv 7. Jun 2009, 21:19

Zdravo ,
če si želiš širokega kota , RAW format , superzuma .... si vsekakor poglej povezavo:
http://www.dpreview.com/reviews/q109superzoomgroup/
Sam sem se odločil za SP-570UZ , ki je malenkost izpopolnjen SP-565UZ in ima menije v slovenščini.
Sam si ga lastim že 9 mescev in sem z njim zelo zadovoljen , 590UZ pa je še novejši in zato najbrže tudi boljši a sigurno tudi dražji. Z nakupom katerega koli ne boš zgrešila , poglej pa tudi ostale mogoče ti bo kateri enostavno lepše sedel v roko.

Lp
 0   

nataša @naty1 8. Jun 2009, 17:29

kaj res nihče ne uporablja olympusovih fotoaparatov,da bi mi svetoval
vem,da je danes večina fotoaparatov dobrih in da se da z vsakim narediti dobro sliko,če ga le znaš pravilno uporabljat ampak vseeno bi rada vaše mnenje

tudi sama sem gledala canonove aparate ampak ne vem ali so res tako dobri ali so dobri samo zaradi tega ker so canon,cene so res malo višje ampak ali dobim res tudi več za višjo ceno,olympus ima kar sprejemljive cene in na prvi pogled več funkcij kot canon

naj mi kdo napiše kako je zadovoljen z njim,predvsem slabe strani pa tudi dobre me zanimajo,ker aparatov ne kupujemo vsak dan in hočem kupiti takšnega da me ne bo razočaral
 0   

urosm @urosm 8. Jun 2009, 18:50

naty1 je napisal/a:
kaj res nihče ne uporablja olympusovih fotoaparatov,da bi mi svetoval

Poskusi tukaj
 0   

nataša @naty1 8. Jun 2009, 20:35

urosm hvala ti za ta link,si bom zdej malo pogledala

in še eno vprašanje:če je zoom 26x :kako daleč je lahko stvar ki jo slikamo,če imamo zoom 26x,recimo v metrih,da je še dokaj čista potem na sliki;recimo da slikamo sosednji hrib,kako daleč moramo biti da bo vrh dokaj jasen na sliki
ali obstaja za to kakšna formula za izračun

kolikšna je razlika med 20x in 26x zoomom,je sploh omembe vredna

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati