0   

darja @mirandon 9. Jun 2009, 11:50

Pozdravljeni

Prosila bi vas za nasvet pri nakupu fotoaparata?
Odločam se med tema dvema?

http://www.rolan.si/index.php?str=artikel&a_id=32281&sk1=25&sk2=118&sk3=123&sk4=0&sk5=0&sk6=0&news=452

ali ta fotoaparat???

http://www.enaa.com/oddelki/foto/izd_2596_802034_Canon_PowerShot_A590_IS

Je kdo že uporabljal ta fotoaparat?

http://www.conrad-trgovina.com/mailing/28052009.html

Hvala vam za pomoč

Lepo vas pozdravljam

d.
 0   

Blaž @Jazzi 9. Jun 2009, 11:57

Pri nas doma imamo 590is, vendar bi jaz raje pogledal za panasonicom, večji razpon. Drugače pa noben od teh dveh ni slab. Tole iz conrada se bi pa na daleč izogibal.
 0   

Aleš @lial 9. Jun 2009, 13:29

Močno priporočam Panasonica!
po nekem naključju mi je včeraj prišel v roke in po kakšni uri 'igranja' sem ugotovil - da ga enostavno moram imeti!
In to kljub temu, da bo to že deveti (9) digitalni aparat v družini...

Ko sem malo pobrskal po netu, sem na dpreview našel še tole:

kjer je v konkurenci še osmih primerljivih kompaktov absolutni zmagovalec.
Očitno me občutki včeraj dopoldan niso varali, res je 'čudo od tehnike' grin grin

Torej - kupi!

LP
 0   

Jan Kajfež @Geccko 9. Jun 2009, 22:55

Hehehehehehehe, conrad ma pa fenomenalne firme foticev biggrin loool....

Pri hisi imamo dva canona pa dva panasonica od kompaktov....panasonic je zakon bigrazz Enega panasonica imam ze vrsto let in dela k da bi bil nov, pa se fotke so fenomenalne, edino pri novem panasonicu je sum pri vecjih ISO vrednostih porazen....

Punca si je pa pred kratkim vmislila tocno tega k si si ti ogledala...morm rect da je prov luskan....v Media marektu (al karkoli je ze) v Tusu za BTC-jem jih tudi imajo pa si ga pojdi pogledat, jih imajo v vseh moznih barvah bigrazz

Lp
 0   

darja @mirandon 10. Jun 2009, 08:13

Hvala vam za vaše mnenja. Bom vesela še kakega. Sedaj se resnično nagibam k panasonicu. Hvala še enkrat, sem vedela kje moram vprašat.

Lepe sončne pozdravčke

Darja
 0   

MATJAŽ KOTNIK @PIPI22 10. Jun 2009, 09:22

Če boš kupila Panasonica, nam boš vsem, ki ga priporočamo, še dolgo zelo hvaležna. To so res čudoviti aparati.

Pa veliko lepih fotk.

Matjaž
 0   

darja @mirandon 23. Jun 2009, 09:45

Samo, da vam sporočim, da sem kupila Panosonica in sem zelo zadovoljna. Še enkrat hvala za pomoč. Edino moti me, ker ni zraven slovenskih navodil. Se jih mogoče da kje dobit? Pa mojega canona A400 moram še prodat smile.

Lep pozdrav,

Darja
 0   

darja @mirandon 23. Jun 2009, 09:45

Samo, da vam sporočim, da sem kupila Panosonica in sem zelo zadovoljna. Še enkrat hvala za pomoč. Edino moti me, ker ni zraven slovenskih navodil. Se jih mogoče da kje dobit? Pa mojega canona A400 moram še prodat smile.

Lep pozdrav,

Darja
 0   

Andrej @fotokaj 23. Jun 2009, 10:31

mirandon je napisal/a:
Edino moti me, ker ni zraven slovenskih navodil. Se jih mogoče da kje dobit?

Če si fotoaparat kupila pri slovenskem trgovcu, slovenska navodila MORAJO biti priložena!

Če jih ni, se z zahtevo po navodilih najprej obrni nazaj na trgovca, če ti jih ta ne priskrbi, ga "prijavi" na Zvezi potrošnikov oz inšpekciji ali pa se obrni na zastopnika za Panasonic v Sloveniji (Avtera d.o.o.).

Če fotoaparat ni bil kupljen v Sloveniji, pa to je in bo ostal tvoj problem.
 0   

darja @mirandon 23. Jun 2009, 11:16

Hvala za odgovor. Fotoaparat je bil kupljen v slo. Naročila sem ga preko Rolan. Bom jih poklicala.

Lepe pozdrave, pa čeprav deževne

D.
 0   

Aleš @lial 23. Jun 2009, 11:49

mirandon je napisal/a:
Edino moti me, ker ni zraven slovenskih navodil. Se jih mogoče da kje dobit?
Darja

Navodila v obliki datoteke *.pdf lahko dobiš tudi pri meni, če ne bo druge možnosti.
 0   

darja @mirandon 23. Jun 2009, 12:29

A res? Super. Javim, če bom potrebovala. Hvala

Lp
 0   

darja @mirandon 1. Avg 2009, 15:15

Pozdravljeni

A bi lahko lepo lepo prosila, če bi mi poslali na darja@hotmail.com navodila? Nisem jih uspela dobit. Jutri pa grem na morje in bi rada malo preizkusila fotoaparat.

Lep pozdrav,

Darja
 0   

darja @mirandon 1. Avg 2009, 15:15

Pozdravljeni

A bi lahko lepo lepo prosila, če bi mi poslali na darja@hotmail.com navodila? Nisem jih uspela dobit. Jutri pa grem na morje in bi rada malo preizkusila fotoaparat.

Lep pozdrav,

Darja

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati