0   

črt @mici 26. Jun 2009, 06:21

Kupujem nov aparat eos 5d Mk II in me zanima kje v tujini bi se dalo najbolje kupit zadevo. Gledal sem geizhals.at pa epinion za USA trg. A je že kdo kupoval preko geizhalsa in kako je z dostavo in garancijami. Včeraj (25.6.) bil v Grazu in gledal cene nove 5ke 2.3990,00€ pa do 2.3999,00€! Pri nas pa 2.445€! Pol se sploh ne splača it gor pa kupit (vinjeta + benz gor dol). Pa si skor na istem.

Hvala za odgovore!
 0   

Simon @SimonG 26. Jun 2009, 06:33

Če si gledal Graz Camera pošiljajo v Slo (vsaj meni so) za 15€

Osebnome je 5d Mk2 pri pixxass prišel cca 2300€ z poštnino vred (25€)

Drugače sem ga pa zasledil tudi pri nas za 2240€ v novejši, ampak baje zaupanja vredni spletni trgovini... pobrskaj malo po bolhi smile
 0   

Gregor Gomboc @George 3. Jul 2009, 20:35

Oprema kupljena v Austriji in Nemčiji ima 2 leti garancije. thumbsup
 0   

RZ67 @RZ67 4. Jul 2009, 13:27

Kolikor mi je znano, ima Aple tec dobavo iz Anglije in garancija velja le pri njih, servisi v Sloveniji pa njihovo robo zavračajo. Se pravi, za uveljavljanje garancije moraš robo prinesti k njim, oni pa potem pošiljajo na servisiranje v Anglijo. Torej je zadeva ista, kot če kupiš sam direkt iz Anglije.

Lahko tudi, da sem narobe slišal, zato predlagam, da se o tem pred nakupom pozanimaš direktno na Aple tec.
 0   

Bojan Stepancic @bododo 4. Jul 2009, 13:37

Za objektiv od Canona sem se pozanimal pri njih in je bilo rečeno da je garancija veljavna v Sloveniji.
 0   

Jan Kajfež @Geccko 4. Jul 2009, 21:42

StrobistSi ce malo poisces po forumu bos nasel odprto temo glede ApleTec trgovine, in si bos lahko prebral da ni problema z garancijo. Tudi jaz sem tam nabavil fotic in je garancija normalno veljavna....tako da si vrjetno narobe slisal smile
-- If you saw a man drowning and you could either save him or photograph the event...what kind of film would you use? --
 0   

Simon @partyzan10 5. Jul 2009, 09:37

Moje mnenje je da bolje dat malo več pa imaš kvaliteten,dobro in zanesljiv servis...in nobenih težav če se karkoli pripeti. thumbsup
 0   

bla @bla 5. Jul 2009, 09:42

[quote="partyzan10"]Moje mnenje je da bolje dat malo več pa imaš kvaliteten,dobro in zanesljiv servis...in nobenih težav če se karkoli pripeti. thumbsup[/quote]

pri Canonu v Sloveniji kvaliteten, dober in zanesljiv servis??? no
že bolš, da pošlje trgovina na servis v kakšno drugo državo, bo vsaj zrihtano tak kot je treba
 0   

Jan Kajfež @Geccko 6. Jul 2009, 12:29

Hehe, fantje a ni bols razmisljat pozitivno in pricakovat da bo fotic delal tako kot more, ne pa da si ze pred nakupom delate sive lase z morebitnimi tezavami. Sej za vecino svetovnih firm se vedno najde servis...mogoce je tezava edino pri kaksnih xy firmah....
smile
-- If you saw a man drowning and you could either save him or photograph the event...what kind of film would you use? --
 0   

chips @chips 6. Jul 2009, 12:51

Glede na to, da tudi sam razmišljam o nakupu, me zanima, če je realno pričakovati kak padec cen v letošnjem letu?
[i:0172c3323d]"Z zensko, ki jo ljubim, gledam soncni zahod in si mislim: 1/250, f8" (Canon)[/i:0172c3323d]
| [url=http://www.deniszupan.com]DENISZUPAN.COM[/url] | [url=http://blog.deniszupan.com]BLOG[/url] |
 0   

iztok @izo 6. Jul 2009, 13:15

cene so šle na žalost z krizo gor, se mi zdi in verjetno kaj kmalu nekih znižanj ne bo, čeprav se mark II orenk prodaja kolrk vem, skoraj povsod (predvsem amerika ipd) se čaka nanj..
 0   

iztok @izo 6. Jul 2009, 13:17

jst ga imam tudi ogledanega,. venda bo lahko danes moj avto te plane prekrižal, če bo kaj hujšega. sem namreč ravno vleko naročil, avto je kaput, sevo crknil, niti vžge ne več.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati