0   

Sandokan @Sandokan 11. Jul 2009, 17:58

Pozdravljeni.

Ko vstavim dve polni bateriji, mi že čez nekaj minutah fotkanja aparat pokaže, da sta bateriji samo na pol polni in po cca. 100 fotkah so "kao" prazne in naj jih zamenjam, vendar če odstranim držalo in dam katerokoli baterijo v aparat, mi kaže da ja polna in lahko fotkam naprej.

Hahnel
Battery Grip HC

Če se da težava kako rešiti mi prosim napišite, da ga takoj ne vržem v koš.

lp
Emil
 0   

Ratter @Ratter 11. Jul 2009, 18:21

Imam enak grip na tardečem 40D in deluje brez problema,tako,da ti žal ne morem pomagat.
Edino kar meni ni jasno.Če izklopiš kamero na off,grip pa ne,ali se potem baterije praznijo? Tega še sicer nisem sam preizkusil.
 0   

Boštjan @stipe 11. Jul 2009, 20:06

Meni se je isto dogajalo na gripu, ki sem ga kupil preko Ebay-a (cenena kitajska roba).
In rešitev? Dejansko sem ga vrgel v koš biggrin
 0   

Dejan Bogdanov @Dead_Kennedy 12. Jul 2009, 07:55

Jaz s Hähnelom na Nikonu D50 sicer nisem imel teh težav, sem se pa bal aparat za grip držat (sploh ko sem imel kak težji objektiv gor), ker je delovalo, kot da mi bo samo grip v roki ostal. Bolj slaba varianta so te kopije (Ansmann, Hähnel, ...). Na D300 sem vzel original, ki je sicer precej drag, je pa čisto druga pesem! Zdaj sta grip in body "eno" in ga, razen pri polnjenju baterij, več ne dajem dol. Že prvi dan so se mi tudi odlomila vratca za baterije, poslal sem nazaj v trgovino in po treh dneh dobil novega. Če je še v garanciji, ti predlagam enako. Drugače pa v smeti in v trgovino po original!
Nimam namena smetit po tej temi, pišem pač za vse tiste, ki se bodo odločali za nakup neoriginalnih gripov.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati