0   

Peter @Focus 19. Jul 2009, 16:02

Kakšna je razlika med odbojnikom Lastolite 5+1 in Cumulusovim odbojnikom 5+1.

Kaj je tista dodatna vrednost ( ali plačamo samo blagovno znamko) pri nakupu Lastolite, ki je enkrat dražji. Hvala za odgovor.

L.P.
 0   

milosh @milosh 19. Jul 2009, 19:23

ne vem zdej tocno med tema dvema znamkama, ampak ta pocen znamke majo ponavad to pomankljivost, da se te srebrni, zlati,... premazi zacnejo hitr luščt dol, vrecke se hitr strgajo,...
pac sama izdelava je mal slabsa.
mors pa preracunat a se ti bl splaca kupt enga bolsega al pac recimo dva slabsa skozi cas, predvsem kako bos z njimi ravnal, a jih bos povsod s sabo vleku, uporablu tut za pod rit,...
recimo ce bi jih mel sam v studiju skos odprte, pol pomoje sploh ni panike za pocenske,...
 0   

urosm @urosm 19. Jul 2009, 20:56

Pri mojem pocenskem, premera 60 cm, je počila plastika, ki poteka po obodu. To je ta obroč, ki ga zviješ, ko zložiš v vrečko, sicer pa drži zadevo napeto. Pri večjih verjetno to ni problem, saj se zvijejo v večji premer, pa ni take napetosti v tem obroču, ko je skompresiran.

Glede na to, da uporabljam samo tu pa tam, me ne moti, ker tudi odprtega komot v avto vržem, pa mi ni napoti. Bom pa naslednjega sigurno kupil enega boljšega.

Če pa boš zadevo stalno uporabljal, se tako kot pri vsaki stvari, splača reskirat kaki ojro več, pa kupit kvalitetno robo. Samo preveri, da ta "kvalitetna roba" ni ista kitajska za 15 USD + free shipping, pa potem potiskan gor en logotip, pa zadeva postane vredna 50 ojrov laugh

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati