0   

lowell @lowell 22. Jul 2009, 13:10

Pozdravljeni

Trenutno si lastim digitalni fotoaparat Canon Digital IXUS 850 IS.Imam ga že dobra 3 leta, in ker si sedaj želim malo bolj resno ukvarjati s fotografijo me zanima, kateri fotoaparat bi mi predlagali za nakup.

Tako da bodo vsaj malo boljše slike nastajale kot z zdajšnjim, kateri se mi zdi da je pod nivojem.Veliko premalo možnosti ima itd...

hvala za odgovore

PS:Sem čisti začetnik biggrin
 0   

Jan Kajfež @Geccko 23. Jul 2009, 04:41

Vsi zacetniki imamo isto tezavo, vzames najbolsi body k ti budget omogoca...odlocit se moras samo glede firme...

Najprej pa kaksno knjigo o fotografiji v roke, ker DSLR se konkretno razlikuje od kompakta....

p.s. en miljon tem je ze odprtih glede tega....
-- If you saw a man drowning and you could either save him or photograph the event...what kind of film would you use? --
 0   

matej @klik2 23. Jul 2009, 09:04

Geccko je napisal/a:
Vsi zacetniki imamo isto tezavo, vzames najbolsi body k ti budget omogoca...odlocit se moras samo glede firme...

Najboljši objektiv z začetniškim bodyjem bi bilo bolje. Oboje rabljeno za začetek, da je cenejše. Body je manj pomembna stvar v celotnem kompletu. Objektiv je tisto kar šteje.
 0   

Jan Kajfež @Geccko 23. Jul 2009, 17:45

Jst sem pa trenutno drugacnega mnenja, bolje bolsi body pa potem dokupis se kaksen bolsi objektiv, ko tocno ves kaj si zelis....ker ce clovek ne ve kateri fotic kupit pol se mu sigurn tudi ne sanja kaksen objektiv bi rabil....meni ni zal da sem si kupil raje malo bolsi body pa kit objektiv zraven, sej za par mesecev je cist ok, ko pa bolje spoznas zadevo si pa dokupis kvalitetnejso opremo...vse je pa seveda odvisno od tega koliko imas denarja...
-- If you saw a man drowning and you could either save him or photograph the event...what kind of film would you use? --

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati