0   

answer @answer 23. Jul 2009, 23:00

Katerega od zgoraj omenjenih fotoaparatov mi najbolj priporočate? Cena bi povsod prišla nekje okoli 550€, pri olympusu z dvojnim kit-om. Mogoče kakšen drug predlog? In 550€ je res skrajna cena, ki si jo lahko privoščim...

Hvala!
 0   

Alen @legolass 23. Jul 2009, 23:47

Rdečega.... 450D...
 0   

Miha @Fantocci 24. Jul 2009, 07:49

Zelo dobro si mu utemeljil svoj predlog, bravo upset
 0   

urosm @urosm 24. Jul 2009, 08:39

legolass je napisal/a:
Rdečega.... 450D...

Kar se argumentov tiče, je ta res močan. Nikdar ne veš, kdaj se vrnejo na oblast biggrin
 0   

Dejan Bogdanov @Dead_Kennedy 24. Jul 2009, 10:01

Kako - "kdaj se vrnejo"?? bigrazz Sorry, answer, za smetenje ...

Kaj pa kakšen rabljen body, si razmišljal kaj v tej smeri? Za 550€ nova roba ne bo ne vem kaj, roko na srce - tudi rabljena ne! biggrin Mogoče še kaj v prašička ... pa kasneje kaj boljšega.
Si siguren, da dobiš 450D za 550€ z objektivom? Malo gledam karakteristike vseh treh: Pentax ima še CCD tipalo (se ga sploh še kje dobi? tega bi izločil, se mi zdi precej zastarel), Oly ima že vgrajeno stabilizacijo v body, pa samo 3 ostritvene točke (Canon 9), format 4:3 (ne 3:2, če te to moti), Canon ima večjo ločljivost, večji LCD (3"), več zaporednih posnetkov /s, drugače pa podobne karakteristike pri vseh treh ...
Jaz sem sicer Nikonov, tako da med temi tremi ti ne morem svetovat iz izkušenj, bi se pa najbrž vseeno tudi jaz za Canona odločil, tudi zaradi večjega nabora objektivov za kasneje (namesto kit objektiva pa 50mm/1.8, ki ga čez pol leta ne boš prodajal).
 0   

answer @answer 24. Jul 2009, 10:11

Ma sej mal gledam tut rabljene, sam zaenkrat še nabiram fin. sredstva biggrin

Iščem pa itak vstopni DSLR, tak da nisem preveč zahteven kupec trenutno...

Pri ApleTecu je Canon EOS 450 D za 550 EUR... v čem je zanka? ker povsod drugod je vsaj za 100€ dražji se mi zdi....
http://aple-tec.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_new&product_id=134&category_id=10&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=30
 0   

Dejan Bogdanov @Dead_Kennedy 24. Jul 2009, 10:15

Kolikor vem, je bil folk z nakupi pri njih zadovoljen ... Jaz še nisem nabavljal, imajo pa res pri določenih artiklih kar precej nižjo ceno. Probaj, če se dobi samo body in 50-ka posebej (ali v kitu). Ta 18-55 je bolj tako, za silo ... Sem ga uporabljal na službenem Canonu.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati