0   

bit-check @bit-check 1. Avg 2009, 11:29

Imam omenjen trotlfotoaparat v katerega grejo AA baterije.. Kupil sem baterije in polnilec in ko so baterije zgubile kvaliteto, je na lcd-ju skoz kazal, da so prazne.. zdaj, pa to kaže in tut hiitr crkne, ko dam not cist nove.. ali je to popravljivo? ce kdo ve kaj o tem, bi ga prosil za nasvet? hvala
 0   

Snoopy @Snoopy 6. Jun 2010, 17:34

Jaz uporabljam Canon Power Shot SX1 IS in v njem Ansmann maxE 2100 mAh baterije. Z njimi sem res zadovoljen. Pred parimi minutami sem glede tega že nekomu odgovoril....si lahko pogledaš tukaj:
https://www.slo-foto.net/ftopict-18836.html
 0   

Jure Verdnik @pajdo 6. Jun 2010, 17:52

@Snoopy, Ni kriva baterija, napaka je v fotoaparatu. Imam tudi enga starejšega powershota pa ni važno katero baterijo vložim v njega, naredim tri slike pa že kaže da je prazen. Za popravilo pa se nisem trudil.

LP
 0   

Kris @kris 6. Jun 2010, 21:26

Nekateri starejši fotoaparati ne zmorejo odčitati kapacitete novejših baterij (recimo kapacitet večjih od 2000 mAh) zato jih prepoznajo kot prazne. Poskusi kje staknit kak star komplet baterij kapacitete do ene 1600 mAh. Mogoče bo delalo.
 0   

Jure Verdnik @pajdo 6. Jun 2010, 21:42

Vseeno katere baterije dam noter, nove alkalne, NiMh, starejše. Do pojava napake je delal z vsemi brezhibno, tako da ko sem jih dal v polnilec, kateri ima tudi funkcijo praznjenja, ta praznil te baterije samo 5 minut preden so se popolnoma izpraznile. Pri drugih napravah to traja tudi do pol ure.

LP

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati