0   

Jože @trigga 6. Avg 2009, 09:32

Vem, da ne spada sem, ampak se mi zdi, da je to eden izmed najbolj branih delov foruma...

Skratka, že nekaj časa opažam, da je zadeva strašansko počasna. Najprej sem mislil, da je težava pri meni, vendar ni... V službi amis in siol, doma siol. Povsod lahko, ko vtipkam slo-foto.net in stisnem enter, odidem na cigaret in ko pridem nazaj, je stran naložena. Kriza.

Se to dogaja še komu?

lp
 0   

robi @robim 6. Avg 2009, 09:57

Sva že dva confused
Tudi pri meni je tako počasen. Imam pa Telemach-ov internet.

Lp Domen
 0   

Grega @Greegor 6. Avg 2009, 10:05

Včeraj je nalagalo v 3-dni. Danes pa je bolše yes

edit:

Mja vidim da je danes enako dead sigh [/quote]
 0   

Aleš @lial 6. Avg 2009, 10:23

trigga je napisal/a:
Povsod lahko, ko vtipkam slo-foto.net in stisnem enter, odidem na cigaret in ko pridem nazaj, je stran naložena. Kriza.

Če tole izve minister za zdravje, bo hudič! grin grin

Je pa res, da tako počasi SF še ni deloval in danes ni nič bolje, kakor včeraj, vsaj pri meni.

Morda je problem v problematičnih linijah čez lužo, o katerih je bilo govora v ponedeljek?

LP
 0   

Jože @trigga 6. Avg 2009, 10:28

Mogoče. Ali je strežnik čez lužo? Nimam pojma, kje ima domenca postavljene/zakupljene strežnike.
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 6. Avg 2009, 10:33

Mislim, da ima domenca locirane strežnik pri nas v Sloveniji. Sem jim pa že včeraj pisal o težavi, danes pa jih še osebno kontaktiral. Ko dobim kakšno informacijo več vam sporočim. Do takrat pa prosim za razumevanje.

Kaj je vzrok težave žal ne vem, ker mi kaže da strežnik ni obremenjen. Tudi stran sem zaprl za nekaj časa za vse obiskovalce in kljub temu, da sem samo jaz lahko brskal po strani, videl, da je težava ostala enaka. Ostale domene/poddomene na istem strežniku pa delujejo normalno. Ne vem, bomo videli kaj mi bodo sporočili fantje iz Domence grin
 0   

Ivan Pavlakovič ml. @ziggy 6. Avg 2009, 14:39

tudi pri meni so enake težava...ta počasnost me že ubija in živcira hkrati...upam, da se zadeva čimprej uredi in pospeši...
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 6. Avg 2009, 19:15

No upam, da sedaj dela normalno grin
 0   

Aleš @lial 6. Avg 2009, 20:49

Je bistveno boljše, čeprav še vedno ne tako, kakor v taboljših časih.
Sedaj se zamiki pri odpiranju lahko štopajo v sekundah, ko so se dopoldan v minutah, pred prvim 'klancem' pa se je merilo v desetinkah...

Le tako naj ostane, pa bo.

LP

P.S.: luc - če ni skrivnost - kje je bil catch? Lahko tudi na ZS
 0   

Primož Fideršek @piXi 6. Avg 2009, 20:52

fantje malo je treba bit potrpežljiv, nič ne dela 100%,

luc vsaka ti čast za trud ki ga vlagašgrin
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 6. Avg 2009, 21:29

Težava je bila v datoteki .htaccess, vendar zakaj se še ne ve zakaj se je težava šele sedaj pokazala, kljub temu, da nismo nič spreminjali v zadnjem času.
 0   

chips @chips 6. Avg 2009, 21:58

hehehe Luc, a si se tudi ti igral s .htaccess, ker si hotu zapasswordirat galerijo? Rofl
[i:0172c3323d]"Z zensko, ki jo ljubim, gledam soncni zahod in si mislim: 1/250, f8" (Canon)[/i:0172c3323d]
| [url=http://www.deniszupan.com]DENISZUPAN.COM[/url] | [url=http://blog.deniszupan.com]BLOG[/url] |
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 7. Avg 2009, 07:40

@chips: če se igram, se ne igram na glavni domeni smile
 0   

chips @chips 7. Avg 2009, 07:45

Priznaj in ti bo pol oproščeno yes
[i:0172c3323d]"Z zensko, ki jo ljubim, gledam soncni zahod in si mislim: 1/250, f8" (Canon)[/i:0172c3323d]
| [url=http://www.deniszupan.com]DENISZUPAN.COM[/url] | [url=http://blog.deniszupan.com]BLOG[/url] |
 0   

aleksy @aleksy 17. Okt 2009, 08:49

Zdaj dela lepo normalno in sem zelo zadovoljen.
Že prej sem malo brskal po vašem forumu in je bil res malo počasen, tako da....je sedaj res bolje. thumbsup
 0   

Rak @Rak 24. Okt 2009, 08:22

In kako (kje) naj pomanjšam sliko na zahtevanih max 50 pikslov za avatar? confused
 0   

Aleš @lial 24. Okt 2009, 08:44

Morda bi šlo v kakšnem programu za urejanje slik ? bigeek bigeek bigeek
 0   

Rak @Rak 24. Okt 2009, 08:50

lial je napisal/a:
Morda bi šlo v kakšnem programu za urejanje slik ? bigeek bigeek bigeek

Doslej sem preveril na možnostih, ki jih nudijo spletni albumi Picasa, Shrani.., Slikomat, pa tako nizke vrednosti ne nudijo. Morda kakšen namig kaj naj pogledam? laugh
 0   

Aleš @lial 24. Okt 2009, 09:02

Irfan, Gimp, Faststone
 0   

Rak @Rak 24. Okt 2009, 09:03

lial je napisal/a:
Irfan

Hvala, grem v akcijo thumbsup

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati