0   

Žiga @Desty 16. Avg 2009, 18:51

Haj,

kupujem nov DSLR fotoaparat. Naj povem, da imam budžet velik 400€ (in še to je ogromno zame, sem dijak) in bi rad nabavil nekaj pametnega. Gledal sem namreč za Nikonom D60, a jih v SLO počasi zmanjkuje; kjer pa so, so pa dragi. V bigbengu sem ga videl za 400€ in me zanima, če kdo ve, če ga še imajo?
Drugače pa, kaj priporočate do 400€ z objektivom vred?

Zasledil sem tudi tegale - je OK sploh, mnenja prosim.
 0   

Aleš @lial 17. Avg 2009, 16:10

Sem pravkar videl na bolhi eno leto starega Sony A200 z dvema objektivoma, prav za toliko denarja, kakor praviš da ga imaš.
http://www.bolha.com/oglas383184181/dslr-sony-alpha-200-oprema
Mogoče je za pogledat...

Sicer pa je kaže kar problem dobit kaj 'pametnega' za toliko denarja.
 0   

Žiga @Desty 19. Avg 2009, 23:08

Sem kupil novega Sony Alpha A200 z kit objektivom 18-70. Je moj prvi DSLR in zaenkrat sem zelo zadovoljen. yes Bomo vidli, kaj bom rekel, ko se bom bolj spoznal na te zadeve. laugh
Me pa nekaj zanima. Kako se pravilno gleda skozi objektiv; d imaš eno lice naslonjeno na LCD in okolico in z učko malo škiliš v okular ali pač gledaš navadno naravnost z obrazom?
 0   

Peter Atanackov @Geo 20. Avg 2009, 01:25

Desty je napisal/a:
Sem kupil novega Sony Alpha A200 z kit objektivom 18-70. Je moj prvi DSLR in zaenkrat sem zelo zadovoljen. yes Bomo vidli, kaj bom rekel, ko se bom bolj spoznal na te zadeve. laugh
Me pa nekaj zanima. Kako se pravilno gleda skozi objektiv; d imaš eno lice naslonjeno na LCD in okolico in z učko malo škiliš v okular ali pač gledaš navadno naravnost z obrazom?

Tako kot ti je pač najlažje smile
 0   

Matjaž @bike-2007 8. Sep 2009, 22:09

Poglej si malo Pentax. Za zelo dober denar dobiš že solidno stvar. smile
Cena je okul 400evrov pri nas.

Srečno

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati