0   

Sigma @Sigma 24. Avg 2009, 12:17

Pozdrav vsem skupaj.
Po dolgem času se prebujam iz fotografske abstinence in ponovno dajem v vpogled eno reportažico. Torej, pretekli vikend se je v Tacnu odvijalo tekmovanje v kajaku in kanuju na divjih vodah. Tekmovanje je potekalo v soboto in nedeljo. V vpogled pa vam dajem nekaj fotografij iz sobotnega dela tekmovanja (kvalifikacije), saj sem za to zvedel tik pred zdajci, v nedeljo pa nisem imel časa. Tudi v soboto sem bil tam le dobro uro. Žal. Pa vseeno mi je uspelo narediti nekaj dobrih posnetkov.
Bolj kot ne pa sem to fotgrafiranje vzel kot nekakšno testiranje novega objektiva.

Pa začnimo.

Pogledi športnikov, ki dajejo vse od sebe, da bi dosegli čim boljši rezultat, se mi vedno dopadejo:

Brzic je bilo veliko, kar je tekmovalcem dodatno otežilo pot do cilja:

Gledalcev je bilo kar nekaj, vendar ni bilo čititi tistega pravega tekmovalnega / navijaškega duha:

Štart in spust proti prvim vratom na brzicah:

Proti toku:

S tokom:

Sodniki, eni v senci drugi ne, pa so budno spremljali tekmovalce:

Brzice:

Tudi za varnost je bilo dobro poskrbljeno, čeprav reševalni ob progi niso imeli veliko dela:

In naprej v boj z brzicami:

V boj z vodo:

Ki te nenadzorovano nosi in premetava sem ter tja:

Celotna proga:

Hvala!

Sigma SD 14
Sigma 18-50/2.8
Sigma 70-200/2.8
RAW
Samo osnovna obdelava (svetlost, kontrast, crop...)
I don´t suffer from insanity. I enjoy every minute of it.
 0   

Peter Atanackov @Geo 24. Avg 2009, 13:02

Dobra reportaža! smile
 0   

kavu @kavu 24. Avg 2009, 13:36

Dobr si nas tole ujel smile ! A je kakšna opcija da mi pošlješ prve dve( na prvi sem js na drugi pa kolega) Hvala
 0   

kavu @kavu 24. Avg 2009, 13:37

Dobr si nas tole ujel smile ! A je kakšna opcija da mi pošlješ prve dve( na prvi sem js na drugi pa kolega) Hvala
 0   

kavu @kavu 24. Avg 2009, 13:38

Dobr si nas tole ujel smile ! A je kakšna opcija da mi pošlješ prve dve( na prvi sem js na drugi pa kolega)?Hvala

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati