0   

Jernej @Horse 27. Avg 2009, 22:53

Naj ne izpade kot kakršnakoli užaljenost ali kaj podobnega, gre zgolj za opažanje dogajanja v galeriji (in čakalnici)...

Slo-foto spremljam že par let in moram reči, da sem kar lep del svojega znanja pridobil na tem portalu. Tehnično večinoma na forumu, "praktično" znanje oz. inspiracijo ter "fotografsko oko" pa v galeriji. Slednjo spremljam praktično vsak dan, objavljam le občasno - upam, da me ne boste prehitro razkrinkali (tam namreč uporabljam drug nick), ker večina mojih fotografij ostaja neocenjenih v čakalnici; še enkrat pa poudarjam, da ne gre za nikakršno užaljenost, ker se tudi sam zavedam, da mi do fotografa v pravem pomenu besede manjka še kar nekaj zaklopov.

Pa da počasi preidem k stvari in zadeve ne razvlečem v neokusne dolžine:
Zadnje čase opažam, da v "naši mali galeriji" močno prednjačijo fotografije pokrajin in makro posnetki takšnih in drugačnih žužkov. In ne, nikakor me ne motijo tovrstne tematike v naši galeriji, a zdi se mi, da kar precej dobrih fotografij (ki ne ustrezajo tema dvema področjema) ostaja v čakalnici. Drži, tu in tam se pojavi še kakšen konj, mogoče občasno v galerijo zaide tudi kakšen prah dvigajoči dirkalnik, a sama pestrost motivov je, po mojem skromnem mnenju, zadnje čase precej okrnjena.
Gre morda za motive, ki so trenutno "in", ali pa slo-foto trenutno drži le (dobre) fotografe, ki se navdušujejo nad bolj naravoslovno tematiko?

Naj še enkrat poudarim, da v tem postu ne gre za kakršnokoli kritiko, ampak zgolj za opažanje. Morda se pa celo motim....
 0   

Tilen @Tilen20 28. Avg 2009, 11:49

kaj hočemo, je pač temu tako none
[url]http://vimeo.com/tilenlicen/videos[/url]
 0   

Jernej @Horse 31. Avg 2009, 19:13

Očitno je zaleglo... thumbsup

Slo-Foto zakon
 0   

jani @jannyy 31. Avg 2009, 20:07

Mene zanima samo zakaj je tako malo komentiranja v galeriji.... veliko nas je začetnikov ki nas želi mnjenje kakšnega ki ve več od nas...pa naj bo to slabo ali dobro.... thumbsup
 0   

jasminm @jasminm 17. Sep 2009, 19:18

jannyy je napisal/a:
Mene zanima samo zakaj je tako malo komentiranja v galeriji.... veliko nas je začetnikov ki nas želi mnjenje kakšnega ki ve več od nas...pa naj bo to slabo ali dobro.... thumbsup

thumbsup
 0   

Milan @mix 18. Sep 2009, 11:33

Renično je komentarjev malo, verjetno je tudi zaradi pomanjkanja časa, ker če si hočeš ogledat vse fotografije si moraš vzet vsaj pol ure na dan.
Mene osebno moti poplava makro žužkov, pa z vsem spoštvanjem do ustvarjalcev, ker vem kako težko je tako fotografijo ustvarit. Občasno se zgodi,da je 3/4 fotografij na to temo in takrat raje skočim na drugi portal, kjer se to ne dogaja.
 0   

Žiga Šparemblek @ZiZa 18. Sep 2009, 13:12

ne jamrat! naredte fotko da bo slo-foto na rit vrgu, simpl grin če gledaš fotke izpred 5ih let bi jih danes ocenili z oceno 2-3... takrat so 5ke padale grin iz leta v leto se kvaliteta fotk povečuje... tko je grin
[url]http://photoziga.blogspot.com/[/url]
Remove the front cover from the lens before photographing!
 0   

m a @stozka 27. Sep 2009, 00:32

ZiZa je napisal/a:
ne jamrat! naredte fotko da bo slo-foto na rit vrgu, simpl grin če gledaš fotke izpred 5ih let bi jih danes ocenili z oceno 2-3... takrat so 5ke padale grin iz leta v leto se kvaliteta fotk povečuje... tko je grin

Dej no. Dobra fotografija je večna in nima nobene veze s tvojim ocenjevanjem in staro šaro.
 0   

WhiteCell @WhiteCell 25. Nov 2009, 16:22

Da kar tukaj nadaljujem

https://www.slo-foto.net/galerija_slika-57962.html

fotka je sicer zakon...samo obdelava pa obupna ( na mojem monitorju se lepo vidi sledi obdelave...in to kar OČITNO....tako da nevem kaj počenja v galeriji....če bi bla lepo obdelana bi bpa za čista 5ka

edit,.....fotko je zgleda že eden umaknil ( če pa koga zanima za katero fotko gre je pa tule screen)
confused

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati