0 

iztok @izo 9. Dec 2004, 01:05

na linku si lahko prenesete brošurco za celoten eos sistem (aparati, objektivi, fleši, tiskalniki itd..), kjer je še marsikaj zanimivega razloženo. vsekakor koristno branje. kliknite na desni, kjer je slikca eos system. pozor, fajl je velik cca 30 mb in se počasi nalaga!

http://consumer.usa.canon.com/ir/controller?act=ProductCatIndexAct&fcategoryid=111
   0 

David Vatovec @davidv7 9. Dec 2004, 11:07

Ta je bla pa huda, ene pol ure sem rabil v službi, kjer imamo kabel!!!!
:fredy:
   0 

iztok @izo 9. Dec 2004, 12:50

ja, počasi gre, sm je kr koristno, a ne?
   0 

Pele @Pele 9. Dec 2004, 15:55

To bo pa za marsikoga koristno grin
   0 

milosh @milosh 9. Dec 2004, 19:02

jst mam doma v katalog izdaji, bolj primerno za brat :fredy:
catalog canon 2004-2005 pa ena crnka na prvi strani
   0 

ogabe @ogabe 10. Dec 2004, 08:30

Hehe in zakaj naj bi bilo to koristno? Razen za sline cedit smile Enkrat sem imel nekaj takega doma v knjizni obliki in razen za tistega, ki bi kdo hotel studirat tehnicne podatke na pamet, je stvar krepko neuporabna. No ja ce nisi zares prodajalec te robe.
   0 

milosh @milosh 10. Dec 2004, 10:16

mogoce za to ker vids vse mozne dodatke za tvoj fotkic naprimer
   0 

rado @rado 10. Dec 2004, 10:30

Ja vidiš vse možne podatke in kaj se da dobit in potem čakaš nedeljo , da bodo izžrebane tvoje loto številke in nekaj po sedmi uri ti je že jasno, da bo večina stvari ostala v katalogu. cry
   0 

ogabe @ogabe 10. Dec 2004, 10:45

Hehe ja vidim vse dodatke in kaj potem? Tisto kar rabim (in si se lahko privoscim oz. se mi povrne) imam, ogledovanje vseh sort dodatkov, katere nikoli ne bom rabil pa nekako nima smisla. Sploh ce upostevas to kar je napisal Rado. smile
PS: Rado za v nedeljo sem jaz ze rezerviral tistih 500 in nekaj mio.. samo se po srecko moram iti :lol: :lol: :lol:
   0 

rado @rado 10. Dec 2004, 11:03

Upam da boš SLO-Fotovce povabil na kakšno pijačo biggrin
   0 

iztok @izo 10. Dec 2004, 11:43

koristno bo za tiste, ki še ne poznajo vse opreme, pa tudi par dobrih nasvetov za fotgrafiranje je zraven, razloženo je delovanje objektivov ipd..
pa tudi če slučajno rabiš kakšen kos, ki ne poznaš imena (jst npr. iščem tist eye piece extender ), je tudi fajn, da veš ime za vprašat v štacuni.
p.s. a se zmenmo pa zberemo za eno 11-tko al kaj podobnega, tud če pol razdelimo tistih 500 milijončlkov, bo še vsak imel za orenk opremo nabavt? :mrgreen:
   0 

ogabe @ogabe 10. Dec 2004, 11:59

Rado za kaksen sok bo pa ze smile
Izo ma sem enkrat malo racunal, da tudi s tisto max. kombinacijo imas se vedno tako hudicevo majhno verjetnost, da se skoraj ne splaca smile Pa predstavljaj si tistega, ki bi stevilko povedal kako hudo bi bilo potem delit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
   0 

Pele @Pele 10. Dec 2004, 15:20

Vse je stvar dogovora smile
   0 

Jan @ghandaed 10. Dec 2004, 21:32

ja, ja internetnega :lol:
kaj boš potem s kijem monitor razbil v primeru problemov hehe?
acta non verba!
   0 

Pele @Pele 10. Dec 2004, 23:27

Ne bom kar direktno do osebe prišel in jo...... :mrgreen:

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati