0   

EMET @EMET 10. Jul 2003, 14:21

Naprošam tiste, ki poznajo spodnja dva aparata, če lahko povedo dobre in slabe lastnosti in kakšne slike kaj delata.
teste sem bral, reklame in karakteristike videl ... zanimajo me osebne izkušnje.

OLYMPUS C-350

SONY DSC-P72
 0   

rado1 @rado1 10. Jul 2003, 17:07

Ko so začeli z mobilno telefonijo so bile razprave moj ima to moj ima ono vsi so pa služili svojemu namenu in so ga dobro opravljali. V tem cenovnem razredu vsi delajo solidne slike in tudi funkcijsko so si podobnitako da ne boš zgrešil ne z enim ne z drugim edino kar se tiče dodatnega spomina je za olija nekaj cenejši .Sprobal sem kar nekaj aparatov preko 30 jih sploh ne štejem več ker pač imam to možnost pa če bi izbiral v cenovnem rangu do stotisoč ne vem kaj bi izbral ker je vse skupaj eno in isto s...vsi delajo solidno kaj se tiče firm kot so canon minolta olympus nikon in ostali ki že imajo tradiciji v fotografiji edine razlike so v menijih eni so bolj logični in prideš hitro do željene nastavitve pri drugem pa pač petkrat pritisneš da nastaviš stvar ki bi po logiki morala bit hitro dostopna .
 0   

EMET @EMET 10. Jul 2003, 17:10

Jasno .. thnx ...
 0   

EMET @EMET 12. Jul 2003, 01:44

No pa sem postal ponosen (?) lastnik Olyja c350 ... pa da vidimo, kaj zna ... čez kak teden bo že vse jasn ...
 0   

primaky @primaky 23. Jul 2003, 23:10

Jaz ti priporocam Olympus! Imam olympus 740 in koliga in olympus c50 in so sliko enkratne! Od sonya pa se mi zdijo malce blede oz meglene. Men osebno so olympusove nekak lepse! biggrin
 0   

EMET @EMET 23. Jul 2003, 23:25

Ja sej meni tudi ... zdaj ko je doma, pa sploh !!!

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati