0 

Imnata @Imnata 9. Dec 2004, 12:05

Me samo zanima, če se v bližnji prihodnosti obeta kakšna recenzija Nikona 8800, ali pa kaksen primerjalni test (8mp razred - ce se to sploh da) ?
LP vsem!
   0 

Pele @Pele 9. Dec 2004, 15:30

Nikon 8800 bomo takoj dobili, ko pride v SLO. Trenutno ga pa nikjer na svetu ni možno zaslediti.
   0 

slowenien @slowenien 9. Dec 2004, 15:52

Citiram:
Nikon 8800 bomo takoj dobili, ko pride v SLO. Trenutno ga pa nikjer na svetu ni možno zaslediti.

Napaka vse se ze dobi samo poiskat je treba malo moj brat ga je kupil prejsnji tedn imajo ga pa v rolanu v mb tudi sem lih vceraj gledal.
   0 

Pele @Pele 9. Dec 2004, 15:53

8800?????? Meni so rekli, da pošiljka še ni prišla. Mi daš naslov od te strani, da vidim?
   0 

slowenien @slowenien 9. Dec 2004, 15:55

www.rolan.si

tam ga imajo celo primo sem ga cena sitnica 244k
   0 

Pele @Pele 9. Dec 2004, 15:56

Uf takoj jutri jih pokličem pa povprašem o tem. Uvoznika mislil grin Hvala ti slowenian.
   0 

slowenien @slowenien 9. Dec 2004, 15:58

meni so pri rolanu rekli da vse kar dobijo dobijo od grafo doo al kak so ze oni.....lahko pa v rolan tudi klices.....kolko pa vem pa so tega dobili ze dva al tri dni nazaj :wink:

edino razocaranje filtra nimas kam zasraufat zascite pa tud dobene aparat nima :wink:
   0 

Pele @Pele 9. Dec 2004, 16:17

Ja sej na Grafo sem ciljal. Na zadnje sem jih poklical novembra pa niso še čisto nič vedeli grin
   0 

Imnata @Imnata 9. Dec 2004, 16:49

Sej sem ze bral neki na drugih straneh o nikonu 8800 (so ze kar obsežni testi) sam bi me vsen zanimal vas test in kam bi ka umestili v ta "hi-end" kompaktov
ma eno par funkcij ki naj bi naceloma zelo olajsale slikanje za hja tiste ki se niso zelo vajeni slikanja... hm le kdo naj bi to bil?
Lp
   0 

slowenien @slowenien 9. Dec 2004, 17:01

sicer pa pisci recenzij ne napisejo vsega to recimo mene moti..........recimo brat moj je imel sony v3 pa se je prvi dan pokazala neka plava pika kao da je to normalno celo v navodilih pise tak pol lcd je utripal ko si usmero proti svetlobi tako pol ne mores soncnega zahoda fotkat ali kakih luck ali kakega drugega izvora svetlobe pa tud pise da je to normalno.......sicer ce bi pa v recenziji take in podobne stvari pisali kdo bi se pol kupo to......zato jaz toplo priporocam da si najprej vsi pred nakupom preberete zadnje strani kjer so spisani errorji in kao normalne napake ki se lahko pojavijo :wink:
   0 

Imnata @Imnata 9. Dec 2004, 17:10

Zadnje strani.... navodil od fotoaparata?

Ok to sem ze sam dozivel ko smo od sony kamero kupil, da je bila na LCDju ena plava pikica (je tudi v navodilih pisalo da se ta pikica lahko pojavi, oziroma je bilo podano celo število koliko teh pokvarjenih pik je lahko), ampak kaksnih drugih tezav nisem opazil s tem, verjetno tudi zato, ker kamere ne uporabljam/o dosti.
   0 

Imnata @Imnata 9. Dec 2004, 17:13

Se ze vnaprej opravicujem za dvojni "poste" in prosim moderatorja ce lahko prvega zbrise.

LP
   0 

slowenien @slowenien 9. Dec 2004, 17:14

No samo take stvari mene motijo in folk bi tud moral vedet za njih ce ze druga ne.......pa upam it stavit da tukaj noben nebo napisal da nikon nima navoja za filter v bistvu ga ima samo neuporabnega .To so vse take malenkosti kao brezvezne samo je pa nekomu vkljucno z mano recimo to lahko na prvmem mestu :wink:
   0 

rado @rado 9. Dec 2004, 18:48

Na dpreview imaš pri vsakem aparatu napisano glede navoja ali ga imaš ali rabiš adapter pri nikonu je napisano tole
Lens thread Req. optional adapter

Na gizhalzu ga večina ima na zalogi .
   0 

slowenien @slowenien 9. Dec 2004, 20:42

Lens thread with optional adapter pise ja samo to je vrjetno misljeno za fisheye,sirokokotni in tele objektiv namrec samo te adapterje sem jaz dozdaj nasel nic druga.....sicer pa itak nema veze saj ne uporabljam jaz samo povem :wink:
   0 

rado @rado 9. Dec 2004, 22:36

Se priterjujejo na enak navoj kot filtri , če tega navoja ni pa rabiš adapter.
   0 

slowenien @slowenien 9. Dec 2004, 23:06

No jaz sem samo mislo da bom lahko kdaj stisnil kak gumb na njem pa ocitno tega ne bom delal ker mi ni dajat zdaj se za neke adapterje ce ga bom rabo enkrat letno ,mogoce bo kdo drugo leto kaj bol pametnega naredo .........minolta dela nonstop tak samo folk kupuje vse drugo ker pac mislijo da dve firmi obstajata
   0 

JureV @JureV 13. Dec 2004, 17:13

Predlagam oz. upam, da bi se naredla recenzija Olympusa E-300.
Mislim, da pride negi Januara 05, ne? Toti fotkič je res vroč.

Lp
   0 

Pele @Pele 13. Dec 2004, 17:19

Beta model je že v Sloveniji grin Drugače pa uradno res pride Januarja.
   0 

slowenien @slowenien 14. Dec 2004, 19:13

Citiram:
Beta model je že v Sloveniji Drugače pa uradno res pride Januarja

Danes sem ga videl v avstriji se ze prodaja cena ne vem nisem gledal samo na polici sem ga videl slovenija je malo zadi hehehe

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati