0 

Tom @nikonF80 10. Dec 2004, 10:54

oj,
na dpreview biggrin sem naletel na tale program za odstranjevanje šuma http://members.chello.nl/r.kroonenberg2/ ,stvar sem preizkusil in deluje :mrgreen: . vse ostale debate okrog programa pa so na http://forums.dpreview.com/forums/read.asp?forum=1006&message=11333033 :!:
   0 

iztok @izo 10. Dec 2004, 11:57

kako je pa kaj hiter, a je kvaliteta primerljiva s kakšnim neat image ipd?
je pa zastonj, to je pohvalno, se bo treba navadit, da se čim man pirate uporablja.
kaj pa je tist o neki serijski, men se zdi to bolj na pol legalno, no, ne vem..
   0 

kjask @kjask 10. Dec 2004, 12:15

hvala, nikonF80!

Če še koga zanima cenovno ugodna varianta:
picture window pro ima poleg vseh potrebnih orodij za obdelavo fotografij tudi vgrajen odstranjevalnik šuma, ki dela zelo solidno!
za ceno neat image-a ali noise ninje... 8)
90 zelencev..., kolk stane že CS? 650$?

legalize it! :fredy:
   0 

boris @boris 10. Dec 2004, 12:34

Tole ninjo sem uporabil, vendar se mi ne zdi, da bi bila fotka kaj boljša.. :?

Lp,Boris
   0 

kjask @kjask 10. Dec 2004, 12:56

mogoče si imel že prej super fotko brez šuma...

malo se je treba poigrati z nastavitvami, imeti kakšen že narejen profil za določen fotoaparat ali pa uporabiti avtomatsko analizo... če imaš šum, bi ninja morala pomagati! res je pa neat image lažji za uporabo...
   0 

Tom @nikonF80 10. Dec 2004, 13:09

izo, :? nimam izkušenj z neat image ali ninje tko da ne bi znal povedat kako je hiter, ampak kokr sem ga sam sprobal, je ven prišel presenetlivo dober rezultat. glede serijske števile ne vem, ampak kakor hitro sem ga nastavil, je program deloval. ta program pa je spisal tip (mislim, da en italijan) za odstranjevanje šuma iz fotk za mobilne telefone :wink: , ni kaj tip obvlada stvar.
   0 

MareŽ @maremare 11. Dec 2004, 03:55

Jest mam doma Noiseware,pa je čist ql.Pa še free je.
lp, mare
   0 

mishko @mishko 12. Dec 2004, 01:22

Jaz sem zadnjić preiskusil Helicon Filter, dela dobro in je občutno hitrejšiu kot Neat Image, žal pa ni zastonj. Ima pa tudi odpravo rdečih oči.
   0 

mishko @mishko 12. Dec 2004, 01:30

Jaz sem zadnjić preiskusil Helicon Filter, dela dobro in je občutno hitrejšiu kot Neat Image, žal pa ni zastonj. Ima pa tudi odpravo rdečih oči.
   0 

Gregor Prodan @progre2 12. Dec 2004, 10:17

emm ... dečki, za odstranjevanje šuma je čisto preprost program free Neat Image ... prisegam nanjga in mislim da mi bo tudi gandy potrdil, glede na to da ga zadnje čase ful uporablja bigrazzgrin

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati