0   

LimeTa @LimeTa 9. Okt 2009, 17:46

Lep pozdrav!

Nisem čisto prepričana da to spada sem ampak dobro. Predvidevam, da je med vami kdo, ki ima handy kamero in se malo bolj spozna nanjo kot jaz. Torej... Jaz imam kamero (Sony handycam dcr-dvd110) in sem do nedavnega vse normalno snemala na dvd-je. Pred časom pa sem kopila dvd-je i-omega in ko sem snemala je vse zgledalo in delalo normalno. In tako sem posnela kar nekaj dvd-jev in potem ko sem pred kratkim to vse želela videti na tv-ju in računalniku je pisalo da je dvd prazen bigeek Tudi ko sem kamero odprla s programom ni zaznalo nobenega filma. Ko sem dvd ponovno vstavila v kamero sem lahko na kameri vidla vse filme tako kot je treba. Zdej me zanima če kdo ve kaj naj storim, ker bi vsebine iz dvd-ja resnično rada gledala na večjem enkranu kot pa 2 × 5 cm. confused

Lp, LimeTa
 0   

Aleš @lial 9. Okt 2009, 18:02

Kolikor vem, je potrebno posnetek na DVD-ju na koncu zaključiti (Finalizing)
si to naredila?
Razlike pri DVD-jih so, nekatere je treba zaključiti, drugih ne - piše v navodilih.
 0   

LimeTa @LimeTa 9. Okt 2009, 18:49

Najlepša hvala. To je bla poanta ja. Ker sem prej očitno imela dvd-je, ki jih ni blo potrebno zaključevat se s tem sploh nisem ukvarjala zato mi je pa zdej zaštekalo. smile

Lp, LimeTa

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati