0 

furbi @furbi 10. Dec 2004, 15:18

Zivijo

Doma imam diaprojektor od Zeiss Ikon Rojal AFS 150, in sem po svoji neumnosti uničo lečo, in zdaj je diaprojektor neuporaben.
Zanima me, če mi lahko kdo svetuje kakega dobrega serviserja oz če ima kdo takšen diaprojektor doma, lahko je tudi pokvarje, in mi ga je pripravljen odstopiti?

lp
furbi
   0 

ogabe @ogabe 10. Dec 2004, 15:39

Hmm... nisem 100% ampak pri vecini projektorjev (no ok pri tem, ki ga imam sam (Kindermann) in vseh katere sem sam gledal ko sem ga kupoval) imas moznost menjave objektivov. In cene niso ravno astronomske, tako da po moje ce nic drugega kupis nov objektiv pa je.
   0 

furbi @furbi 10. Dec 2004, 18:39

Živijo

Saj jaz nisem uničil objektiva, ampak lečo, ki je med žarnico in objektivom.
Rabim samo lečo oz povečevalno lečo in ne objektiva.

lp
furbi
   0 

ogabe @ogabe 10. Dec 2004, 19:14

Ops sorry:) Sem te narobe razumel. Potem ti pa ne bom vedel pomagat.
   0 

tone sekne @tonccy 9. Jan 2005, 10:36

Meni so pred leti v Unitronu "rihtali" kolešček za premikanje saržerja več kot eno leto. V Ljubljani sem bil vsaj petkrat. Na koncu pa so mi ta košček plastike še mastno zaračunali. Pa hvala lepa.

L.P.
   0 

Jimmy @Jimmy 9. Jan 2005, 11:43

Vsi, ki prinesejo kaj specifičnega popravljat mislijo, da je popravljanje, klicanje v tujino verjetno in še kaj, brezplačno. Če bi jaz imel servis bi tudi računal. In bolj kot je zadeva specifična, dražje bo. Potem pa si sam zrihtaj, ne nosit popravljat, če znaš...

lpb
   0 

tone sekne @tonccy 11. Jan 2005, 09:15

Saj v tem je fora, zdaj ko vem, res ne bom. Aja, s katerega servisa pa si, ko se tako jeziš?

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati