0   

Jernej @jernejvolk 4. Nov 2009, 23:37

Pozdravljeni,

Lepo bi vas prosil, če bi mi dali kakšen koristen nasvet na kaj naj bom pozoren pri slikanju oddaje. Kolegica je voditeljica te oddaje in me je prosila če bi prišel naredit nekaj slik, Jaz sem seveda pristal na to, saj mi je to velik izziv smile
Opremo imam pa sledečo: Canon eos 450D, sigma 18-125mm f 3.5-5.6DC, canon 50mm f 1.8 II ter speedlite 430EX.
Naprošam vas pa za nasvete glede samih nastavitev na kameri, na kaj naj bom pozoren, ne da nebi znal uporabljat kamere, samo še nisem toliko utečen smile
Ter, kaj je pomembno poslikat, da bo kasneje kolegica zadovoljna. Slikat grem pa pogovorno oddajo, varijanta piramida, trenja,....

Za nasvete katere mi jih boste dali, se vam že v naprej lepo zahvaljujem.

Lep pozdrav, Jernej
 0   

iztok @izo 4. Nov 2009, 23:47

in ti misliš sredi oddaje (sploh če gre v živo) zraven skakat, škljocat in fleširat? ne vem, če bo šlo..
 0   

Jernej @jernejvolk 4. Nov 2009, 23:52

Saj nebom skoz slikal no, nevem no, ene 20-30 slik sem mislil narest med oddajo, mogoče kakšno več. Zato pa rabim nasvet kaj poslikat in kako poslikat. Pač na kaj naj bom pozoren. Vem, da to ni koncert ali pa poroka smile
 0   

iztok @izo 4. Nov 2009, 23:55

no, jst bi se definitvno prej pozanimal, kolk je kaj dovoljenjo. drgač pa bi sam najbrž probal brez fleša nardit, luči bo verjetno dovolj v studiu. 50/1.8 torej gor, boš pa seveda omejen z goriščnico in se boš ti moral premikat naprej-nzaja namesto zuma, hehe. če je majhen studio (kar ponavadi je), zna to bit porblem, zato se tudi o tem prej pozanimaj.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati