0   

Erik @bandek 16. Nov 2009, 13:10

Zdravo

zanima me nekaj v zvezi s porabo baterije. Imam grip in dve lion bateriji. Zdaj v nastavitvah si lahko nastaviš katero baterijo boš prej rabil če iz aparata al gripa (Battery order). Ampak zgleda da men tudi če si nastavim da naj prej iz D300 rabi, rabi iz gripa. Tudi ko grem gledat informacije o baterijah (Battery info) mi kaže podatke o bateriji v MB10. Je potrebno še kje kaj nastaviti al kako?:S

primer...

men kaže samo za MB10:S

lp
 0   

Milan @mix 16. Nov 2009, 22:18

Jaz imam D300 pa MB10, vendar imam drugačne težave, da mi preklopi na baterijo od aparata veliko preden se v resnici baterije v MB10 spraznijo. Spodnji vijak odtisnem in ga zatisnem in mi črpa spet iz MB10. Predvidevam da je problem v kontaktih, samo se mi ne da raziskovat.
Nisem pa tikal tovarniških nastavitev katero naj najprej rabi, tako da po moje bi moralo bit že tovarniško nastavljeno, da rabi prvo iz MB10 in potem iz aparata.

lp,
 0   

Anže @AlienW 16. Nov 2009, 22:35

Kot prvo, piše ti, da imaš D700, ne D300? Sam pa imam naštimano da mi najprej porabi baterijo iz gripa. In kolikor vidim je tako tudi pri tebi, morda si kaj napačnega nastavil?
 0   

Erik @bandek 17. Nov 2009, 07:06

Kot sem napisal je ta slika simbolična!!! Sam imam D300!

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati