0   

miha @mihaaa 20. Nov 2009, 11:15

Torej,.. imam manjsi problem, pred kratkim sem kupil Lowepro Stealth Reporter 650 AW in ko sem dobil torbo sem opazil da ima dejansko prakticno isto stevilo kompartmenntov kot npr SR 400 AW, sicer imam se nekaj predelnih sten, vendar je problem v tem da imajo vse gladke stene (ne kosmate) in torej nanje ne mores pritrditi drugih pravokotnih pregrad. Stene ki sta kosmati pa sta samo 2, glede na kofiguracijo v torbi, ki bi si jo rad sestavil pa bi rabil 3 (na 2 visi ohisje z objektivom, 3. pa predeljuje in hkrati omogoca pritrditev dodatnih predelkov nanjo.. Te stene so malo debelejse in visje od navadnih saj so narejene oz ponavadi uporabljane zato da podpirajo body in jih uporablja Lowepro v vec razlicnih torbah ne samo Stealth reporter. Sicer sem za 1x nekaj skombiniral, a ni ravno najboljse saj so ostale stene nizje in ne locujejo torbe do vrha, posledicno ni priporocljivo prevec nagibati ali obracazi dorbe da ne pride do preseljevanja objektivov biggrin.

Seveda sem kontaktiral nasega uvoznika (ki je povprasal tudi pri evoropskem dobavitelju) ter direkt proizvajalca (Amerika) pa se je izkazalo da se predelnih sten preprosto ne da dobiti... sad

Zanima me ce ima kdo kaksno tako (kosmato) steno viska, bi bil zelo hvalezen.... smile

Predvidevam da je zgornji opis malo cuden, oz mogoce nejasen,.. zato je spodaj se nekaj slik Lowepro z neta, kjer je/so te stene ki jo iscem oznacee z rdeco puscico.

0   

name1 @name1 20. Nov 2009, 11:32

verjemi ali ne, jaz sem jo naredil sam ker sem imel isti problem kot ti...vzel sem neko peno, ki se uporablja za obeske za ključe (debelina cca. 1,5cm), jo dal lasersko izrezati po merah, ki sem jih vzel iz nahrbtnika (zato ker se jo z škarjami ali olfa nožem zelo težko natančno odreže). Potem sem jo oblekel v podobno gladko tkanino ter nanjo nalimal ježke, kjer sem mislil, da jih bom rabil (kupi se kar trakove, npr. 5cm širine). sicer ne izgleda original (tud zato ker je sedaj črne barve) vendar je uporabno...

ne verjamem da sem zapravil več kot 20€, je pa šlo veliko časa za tako malo neumnost...
 0   

miha @mihaaa 20. Nov 2009, 11:54

hvala za idejo,.. ce ne bom dobil drugje mi ne bo preodstalo drugega kot da naredim nekaj podobnega smile

lp
 0   

miha @mihaaa 20. Nov 2009, 23:17

Evo, pregrado sem se izmeril ter za lazje razumevanje na hitro narisal, mere so seveda v centimetrih, debelina pregrade pa je cca dobra 2 cm (tezko natancno izmeriti), kar je na sliki sivo je kosmati velcro in je to poleg visine in zmoznosti prenasanja teze bodyja prakticno najbolj pomembno da lahko gor limam druge pregrade.. da bose lahko pomerili ce se vam kaj valja biggrin

lp in hvala

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati