0   

Jan Kajfež @Geccko 24. Nov 2009, 23:24

Po ponovni istalaciji photoshopa cs4 na win7 so mi izginile "mravlje"... recimo ko hocem cropat sliko in kliknem ter povlecem ne vidim tistih crtk, ki kazejo kok bi cropal. Ce pa vzamem orodje za oznacitev in oznacim neki kvadratek je pa po spustu tipke na miski vse ok, samo med samim vlecenjem pa ne vidim nic.

Upam da razumete mojo tezavo....
-- If you saw a man drowning and you could either save him or photograph the event...what kind of film would you use? --
 0   

robert @robz 24. Nov 2009, 23:27

ctrl+h?
 0   

Jan Kajfež @Geccko 24. Nov 2009, 23:33

Hm...samo zakaj se pa mravljice pokazejo potem ko oznacim dolocen del slike...med oznacevanjem jih pa ni....no...bom probu, hvala.
-- If you saw a man drowning and you could either save him or photograph the event...what kind of film would you use? --
 0   

robert @robz 24. Nov 2009, 23:45

hmm, kaj pa vem, kaj pa ce spremenis workspace na default?lp
 0   

Jan Kajfež @Geccko 25. Nov 2009, 08:28

Ok, prisel sem do zakljucka da je za vse skupaj kriva podpora za OpenGL, ker ko jo izklopim dela tako kot bi moralo....

Drajverji so najnovejsi, je pa res da je graficna kr ena integrirana (NVIDIA GeForce 6150)....skoda, pa tok sem se veselil da mi ne bo treba nove grafe kupovat :S

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati