0 

snofi @snofi 23. Dec 2004, 17:33

Pozdravljeni vsi skupaj, Imam težavo, mogoče ima kdo rešitev.
Nabavil sem nov Canon G5 iz tujine zdaj pa iščem slovenska navodila za uporabo. Klical sem že več foto studijev, če imajo mogoče kakšen izvod viška, a brez uspeha, ko sem že mislil, da se mi je nasmehnila sreča so mi jih v 3A Audio Video servis na Zaloški hoteli prodati za 5000 tolarjev!?! Cena se mi zdi precej zasoljena, v 3A pa pravijo, da je treba plačat prevajalca "Halo mislim?!" prevajalca so plačali že pred leti, da jim je prevedel izvirnik, zdaj pa kopije prodajajo za nezaslišan denar! Se vam ne zdi to ODERUŠKO!
Kupim tudi rabljena navodila, vendar za zmerno ceno.
   0 

stakne jožef @stakne 12. Jan 2005, 18:41

ja, imam slovenska navodila, morda ti jih lahko posodim za prekopirat...
   0 

Špela @spela 27. Jan 2005, 00:32

Tudi jaz vas prosim za pomoč!
Pri selitvi sem izgubila navodila za CANON A75.
Prosim koga, ki jih ima... če bi se dalo kaj zmenit (fotokopiranje...)

Hvala za pomoč
pišite na:
cowgirl@email.si
   0 

chips @chips 27. Jan 2005, 08:11

Nekako je vse skupaj precej neumnesno, ce hodis sprasevat trgovce za navodila, potem, ko si kupil aparat v tujini... Noben pameten trgovec ti jih ne bo dal/posodil.

Ista fora se dogaja z nakupom aparatov preko neta... Folk gnjavi trgovce, da jim razlozijo in pokazejo vse okoli nekega aparata, pol pa letijo domov ga kupit preko interneta. Mislim....
   0 

primoz75 @primoz75 27. Jan 2005, 08:36

ja seveda moraš plačat prevajalca.

Saj to ni 'knjiga z veliko naklado' ampak ena brošurca z relativno nizko naklado, na kero se porazdeljo stroški prevajalca, postavitve strani, tiskarne, papirja....in nenazadnje ddv.

Pa veš kako oni mislijo:če nočeš kupit pri nas pojdi drugam (hja, ma kam pa to?)

za tolažbo pa to: boš lahko nakup dal v dohodnino....

:mrgreen:
   0 

mishko @mishko 27. Jan 2005, 13:21

Meni so pri Eurofoto hoteli zaračunat 5 jurjev da bi mi poslali pdf datoteko s slovenskimi navodili, čeprav sem kupil aparat ki so ga oni uvozili. To se meni ne zdi v redu, na netu najdeš veliko brezplačnih navodil za aparate. Ne rečem če je tiskana brošura logično da ni brezplačna, za pdf pa ...sad
   0 

primoz75 @primoz75 27. Jan 2005, 13:52

he he, to pa je oderuštvo, posebej če si pri njih kupil fotoaparat...

to ni glih dobra reklama...

:oops:

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati