0   

Jure Korez @jupii76 4. Jan 2010, 19:33

Zdravo!

V objektivu se je med lečami nabral prah, mislim da do te mere da bi se počasi splačalo najt kako rešitev, ampak kero, sam nimam izkušenj na tem področju!

Prosim za nasvete, kako, komu, kolko stane če komu itd. ... je kdo na štajerskem koncu za take zadeve, predvidevam da sam skoro nemorem kaj, al?

Hvala vnaprej!! Lp. Jure
 0   

Ratter @Ratter 4. Jan 2010, 20:06

Bom se malo grdo izrazil.
Ja obstaja rešitev,če imaš jajca:

http://www.youtube.com/watch?v=tOZRN2mxajk
 0   

andraz korosec @androw 4. Jan 2010, 20:11

servis@fotobeseničar?
 0   

pfas @pfas 4. Jan 2010, 22:31

No glede Beseničar servis bi se dalo govorit. Osebno sem nesel tja objektiv star en mesec, (objektiv praho ter vlago tesen). Po dolgem casu, ko sem ga le dobil nazaj sem pogledal notri(vzrok napake je bil čisto drug kod pa prah v objektivu) in je prahu kod bi objektiv bil star 50 let in ne mesec. Notri se najde kako vlakno od tkanine, precej prahu ter tudi en večji košček svinjarije, Ker nisem oseba, ki bi tezil in stokal tam še ne vem koliko časa sem zadevo prebolel. Vendar pa od takrat dalje raje plačam stroške servisa drugje, kod da bi še kdaj se tam oglesil na servisu. Pa da ne bo pomote, kritiziram zgolj servisni del, medtem ko je prodajni super in se vedno kupujem tam. L.P.
 0   

andraz korosec @androw 4. Jan 2010, 23:06

Še je kaka druga možnost pri nas?
 0   

name1 @name1 5. Jan 2010, 01:04

3a mogoče? kolk so dobri ne vem, jz dajem sam body tja pucat (glede tega so ok) ker mam večinoma L objektive pa so zaenkrat prenesel marsikaj...
 0   

urosm @urosm 5. Jan 2010, 10:22

Če se ta prah ne pozna na sliki, potem ne kompliciraj, in ga pusti kjer je.
 0   

robert @robz 7. Jan 2010, 01:43

name1 je napisal/a:
3a mogoče? kolk so dobri ne vem, jz dajem sam body tja pucat (glede tega so ok) ker mam večinoma L objektive pa so zaenkrat prenesel marsikaj...

koliko pa računajo za ciscenje senzorja?

lp
 0   

Gregor Gomboc @George 7. Jan 2010, 07:14

Wilich servisni center Canon Nemčija.

Ni poceni, je pa TOP.

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati