0   

anze @anzem 11. Jan 2010, 15:27

Sem pred nakupom novega prenosnika in nekako najbolj me vleče k macbooku proju 13". Uporabljal bi ga predvsem za fotografijo in vsakodnevno uporabo (internet). Velikost ekrana bi najmanjšo, da ga lahko nosim v šolo, na potovanja, doma pa ga lahko priklučim na zunanji ekran.Najbolj me privlači stabilnost sistema, enostavnost in kakovost. Prosil bi vas, predvsem tiste ki si ga lastite da mi podate kakšno mnenje. Zanima me tudi če se mi mogoče bolj splača vzet iMaca 21,5", saj je cena skoraj ista.

Hvala za mnenja in nasvete že v naprej.

Lp Anže
 0   

primoz75 @primoz75 11. Jan 2010, 15:35

iMaca bolj težko nosiš na potovanja in v šolo...

odloči se najprej za kaj boš rabil računalo
 0   

RZ67 @RZ67 11. Jan 2010, 20:00

13" nima matt ekrana, zato raje vzemi 15". Matt ekran je boljši za fotografijo.
 0   

Jan Kajfež @Geccko 12. Jan 2010, 03:24

15" je ogromen za sabo nosit...vzemi 13", doma pa se en dodaten ekran in imas spico od prenosnika. Cist drug filing je ko imas alu ohisje in ne neki plastik fantastik....
-- If you saw a man drowning and you could either save him or photograph the event...what kind of film would you use? --
 0   

andraz korosec @androw 12. Jan 2010, 11:11

Če se ti ne mudi;

http://buyersguide.macrumors.com/#MacBook_Pro

http://gizmodo.com/5416500/macbook-pro-core-i5-and-core-i7-processors-rumored-to-arrive-in-january

Drugače pa ja, pravijo, da je fajn imeti laptopa z zunanjim monitorjem, čeprav so trenutno novi imaci zelo prepričljivi. Mogoče bi bilo fajn, da počakaš na novega MacBook Proja (naj bi imeli i5i7 procesorje) in kupiš en fajni monitor (27" cinema display, ki UPAM da bo izšel ob predstavitvi novih macbookov bigrazz). Čeprav dodaš enih 500-600eur in imaš kompletnega imaca....

Uglavnem, sam sem pred isto dilemo, a ker ga nujno ne rabim, bom lepo počakal kaj bo prišlo novega.
 0   

anze @anzem 12. Jan 2010, 20:47

Najprej hvala za pomoč. Počakal bom tudi jaz na nove, pa tudi financ še nekaj manjka... none Mogoče kdo ve kolikšna bo približna cena tanovih?
 0   

andraz korosec @androw 12. Jan 2010, 23:48

Po moje bo tam-tam.
 0   

uzupan @uzupan 13. Jan 2010, 13:05

Če se ti ne mudi počakaj na 27 januarja ker ma apple takrat predstavitev novih izdelkov. Torej bojo povsej vrjetnosti tudi macbooki posodobljeni, kar pomeni da dobiš sedanjega ceneje ali za isto ceno ta novga.
Seveda zdej januarja pride tudi dolg pričakovan apple Tablet kar je pa ze svoja zgodba...

Ti pa v vsakem primeru priporočam 13" Proja, ne morš falit.
 0   

andraz korosec @androw 13. Jan 2010, 13:48

Na kratko: january will be a good month to spend a lot of money biggrin

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati