0   

Jan Kajfež @Geccko 13. Jan 2010, 10:48

Ali ima še kdo težave, da mu funkcija priljubljene v galeriji ne dela? Vedno izpiše, da "Fotografija, ki jo iščete ne obstaja."

Lp
-- If you saw a man drowning and you could either save him or photograph the event...what kind of film would you use? --
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 13. Jan 2010, 11:14

Že urejeno, vseeno prosim preveri.
 0   

Jan Kajfež @Geccko 13. Jan 2010, 13:51

Zdej ko kliknem mi napise na vrhu fotke "Image added in lightbox." ... samo pa nikjer ne najdem mojih priljubljenih... :S
-- If you saw a man drowning and you could either save him or photograph the event...what kind of film would you use? --
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 13. Jan 2010, 14:02

Meni dela, mogoče si gledal priljubljene v svojem profilu, ki pa se prikazujejo naključno. Tam spodaj imaš gumb, pokaži vse prikljubljene, pa boš videl če si jo mogoče spregledal.
 0   

Jan Kajfež @Geccko 13. Jan 2010, 14:17

Ok, jaz sem čisto zgubljen, no sej vidim da jo zdej doda, vsaj tako piše, samo jst ne najdem priljubljenih..... biggrin

Se bojo mogoče malo kasneje pojavile smile
 0   

Jan Kajfež @Geccko 14. Jan 2010, 07:28

Samo pomoje da neki ne dela tako kot bi moralo. Ko dam neko fotografijo v priljubljene mi izpiše "Image added in lightbox." ... potem ko grem pa nazaj gledat to fotografijo imam pa še vedno možnost jo dodat med priljubljene in tudi ni označen, da sem jo dal med priljubljene biggrin

Aja, pa malo sem blesav, ker še vedno ne najdem kje naj bi imel svoje priljubljene, čeprov se mi zdi da sem nekoč nekje to že videl...
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 14. Jan 2010, 07:56

Lahko še kdo potrdi da ima enak problem?
 0   

Uroš Uršej @Lucifix 14. Jan 2010, 08:05

@geccko: drugače se ti bodo prikazale tukaj:
https://www.slo-foto.net/portfolio/Geccko/favorites/

Se pa res čudim, ker sem se prijavil v galerijo še z navadnim uporabniškem računu in sem uspešno dodal fotografijo med priljubljene.
 0   

Jan Kajfež @Geccko 14. Jan 2010, 08:08

Sem opazil da tebi dela, samo jaz v portfoliu nimam zavihka priljubljene, in tudi na tvojem linku jih ni.
 0   

Jan Kajfež @Geccko 14. Jan 2010, 08:28

Viiiii, admin vse postimal.... biggrin

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati