0   

hechec @hechec 15. Jan 2010, 19:02

Zdravo sem nov tukaj in bi rad kupo en fotoaparat, ker se na to nespoznam najbolje, bi za začetek dav največ kakih 150€ za foto.
Nespoznam se na fotoaparate, zato prosim, če mi gdo predlaga kaj za ta denar, lahko je rabljen ali novi fotoaparat.

lp
 0   

urosm @urosm 15. Jan 2010, 20:08

Spoštovani hechec, za ta denar ti predlagam najprej nekaj ur inštrukcij slovenskega jezika in pravopisa. Bo zelo dobra naložba yes thumbsup
 0   

Žiga @thunder_road 15. Jan 2010, 20:33

hechec je napisal/a:
Zdravo sem nov tukaj in bi rad kupo en fotoaparat, ker se na to nespoznam najbolje, bi za začetek dav največ kakih 150€ za foto.
Nespoznam se na fotoaparate, zato prosim, če mi gdo predlaga kaj za ta denar, lahko je rabljen ali novi fotoaparat.

lp

"Zdravo, sem nov tukaj in bi rad kupil [en] fotoaparat. Ker se na to ne spoznam najbolje, bi bil za začetek pripravljen odšteti največ 150€.
Prosim, če mi lahko kdo predlaga kakšen fotoaparat za ta denar. Lahko je rabljen ali pa nov.

lp"

Ja, proračun imaš nekoliko omejen. zato morda kakšen Nikon Coolpix L20 ali pa celo Praktica Luxmedia, pa kakšen Canonov PowerShot A480. To je kar se tiče novih. Za rabljene pa poglej malo po bolhi. Je pa odvisno za kaj ga boš rabil? Bolj za fotografiranje prijateljev in sošolcev?
 0   

David @dlicen 15. Jan 2010, 23:32

urosm je napisal/a:
Spoštovani hechec, za ta denar ti predlagam najprej nekaj ur inštrukcij slovenskega jezika in pravopisa. Bo zelo dobra naložba yes thumbsup

natanko.
 0   

Jan Kajfež @Geccko 15. Jan 2010, 23:58

dlicen je napisal/a:
urosm je napisal/a:

natanko.

thumbsup

Drugače pa mogoče kaksen rabljen Lumix, pred časom sem na bolhi kupil Lumix FZ8 za 100€. Sicer je malo starejši model, samo mislim da je čisto dober za začetek.
-- If you saw a man drowning and you could either save him or photograph the event...what kind of film would you use? --
 0   

hechec @hechec 16. Jan 2010, 10:49

Gledam tega
http://www.mimovrste.com/artikel/1730296028/digitalni-fotoaparat-nikon-coolpix-s230-crn-darilo
kaj menite o njem? se dobi za ta denar boljši?
 0   

kristian @bozickus 17. Jan 2010, 10:44

Povej, za kaj ga bi uporabljal.
 0   

hechec @hechec 17. Jan 2010, 10:54

Uporabljal bi ga za slikat kake predmete ali kaj podobnega, pa za družinsko uporabo

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati