0   

uhostn @uhostn 16. Jan 2010, 17:45

a lahko kdo svetuje kaj bi se splačalo nabaviti od kompaktnih foticev za na pot (slike sam za osebno rabo, po moznosti malce bolj oporen na vlago, ne predrag v primeru da ga drapnejo, boljsa baterija zaradi omejenga dostopa do elektrike, verjetno tudi boljsi stailizator ker na zdnjem potovanju je bilo kar nekaj fotk spacanih) nekako se ne poznam prevec na fotice, zato prosim za kak pameten nasvet

lp
 0   

Peter Atanackov @Geo 16. Jan 2010, 19:56

Spacanih laugh ... Nov izraz zame hehe... sam je dober smile.

Povej cenovni obseg, ti bomo lazje svetovali.
 0   

uhostn @uhostn 16. Jan 2010, 20:30

ok pa stresna grin al kakorkoli ze glavno da zastopis za kaj se gre;))
jah cenovno pa tezko recem ... drazje ko je vecja je skrb da ga kje pozabis, ti ga odtujijo,(sploh ce se zgod da se popije kako pivo vec) ......pac nerad nosim drazje stvari po potovanjih, ..ker manj ko imas bolj je vseskup sprosceno,,,,
 0   

WhiteCell @WhiteCell 17. Jan 2010, 09:48

kaj si imel do sedaj ?
 0   

uhostn @uhostn 17. Jan 2010, 11:45

ze kar nekaj casa nic (razn tel. ce je kaj nujnega) drugac pa od canona powershoot A...(sem ze pozbu natancn katir model) v glavnem bol en j..grin
 0   

maks @mmax 17. Jan 2010, 14:32

Po napisanem, vidim da ne rabiš nič drugega kot enga za cca 100-150€, vsi so skoraj enaki, tega je pa kot solate, tako da samo v trgovino Tukaj bi samo toplo vodo odkril sigh

Odporen na vlago? a ga boš s pijačo polival? laugh
 0   

Dejan Šibilja @siljo 17. Jan 2010, 20:33

Zelo hvalijo Panasonic Lumix LX7. Cena pa ne vem toč kakšna je.
 0   

abo01 @abo01 17. Jan 2010, 21:15

Kakšen vodotesen Olympus, Pentax?
 0   

uhostn @uhostn 17. Jan 2010, 22:37

@mmax.. ja mogoce da bo tut v pivo padu ker mislim da se spodobi probat domace pivo grin) ..... mah drugace pa v Laosu ob Mekongu zna bit kr vlazno baje(sploh ko so monsuni)....

@siljo ja ravn to se sedaj odlocam LX7 al pa canona sx200,.. kot kaze je panasonic mal bols pa tut mal drazji,....kot nekaj berem naj bi bile pri lx7 barve bolj zive pa bols video (sicer za video mi je vseeno)

a mi lahk kdo dejansko pove ali je kaka bistvena razlika med tema dvema aparatoma razn ko jih primerjamo v skrajnostih (tut cenovno ni veliko razlike)
 0   

uhostn @uhostn 19. Jan 2010, 09:18

sam se eno vprasanje .... a so sandiskove ultra II dost hitre kartice za tegale sx200 (za snemanje v hd) ali je priporocljivo extreme III vzeti
 0   

Jessie @Jessie 19. Jan 2010, 11:35

Fuji F70 EXR grin thumbsup
 0   

Andrej @fotokaj 19. Jan 2010, 13:03

siljo je napisal/a:
Zelo hvalijo Panasonic Lumix LX7. Cena pa ne vem toč kakšna je.

LZ7 ne obstaja. Vsekakor pa priporočam Panasonicov fotoaparat Lumix DMC-TZ7, po mojem mnenju je tudi boljša izbira od Canonovega SX200.
 0   

iztok @izo 19. Jan 2010, 13:15

če govorimo o temu, je recimo polno ime Panasonic Lumix DMC-ZS3 (v evropi DMC-TZ7).
če bo po sreči, lahko v kratkem en mini testič nardim, če zadevo prpeljem domov..
edit:
zdej bo sploh zakon, ko lahko hd filmčke špilam na tv biggrin
 0   

uhostn @uhostn 19. Jan 2010, 21:36

ja saj sem mislu na TZ7 grin)) glavno da smo se zastopili katir aparat je bil v mislih ter sem ga narocu na cameraboxu, ker skupaj s postnino pride se vedno manj kot pri electronic4you ipd,..

vseeno hvala (sam mal vec casa je vzelo da sem ugotovil kaj je trenutno na trziscu)

Pojdi na:   
Postani Slo-Foto.net član
Zadnje v forumu
Anketa
Kako pogosto uporabljate mobilni telefon za fotografiranje?
Rezultati